Македонски | Shqip | English |
02 фев. 11:07 Автомобили , Скопjе , Чучер Сандево

Fiat Brava 1.9 jtd 105 ks

1 150 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
26 јан. 13:18 Автомобили , Скопjе , Чучер Сандево

Ford Focus 1.8 tddi

2 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
24 јан. 23:50 Автомобили , Скопjе , Чучер Сандево

OPEl ASTRA H. 1.4. 90ks atest plin

3 450 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
24 јан. 22:16 Автомобили , Скопjе , Чучер Сандево

Toyota Hilux

10 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
04 јан. 22:11 Автомобили , Скопjе , Чучер Сандево

Ford Mondeo

5 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
30 дек. 19:14 Автомобили , Скопjе , Чучер Сандево

Renault Clio 1.5 Dci

1 850 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
13 дек. 21:18 Автомобили , Скопjе , Чучер Сандево

VW GOLF 4 1.9 TDI

2 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
10 дек. 14:44 Автомобили , Скопjе , Чучер Сандево

Ford Focus tddi 1.8 karavan

2 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
09 окт. 20:48 Автомобили , Скопjе , Чучер Сандево

VW Golf 7 1.6 highline

12 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
25 септ. 17:46 Автомобили , Скопjе , Чучер Сандево

Mercedes-Benz 200 ITNO I POVOLNO

Година: 1989
Километража: 10 000 - 14 999
01 септ. 23:58 Автомобили , Скопjе , Чучер Сандево

Тoyota Corolla 1.4 dizel

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Кон почеток