Македонски | Shqip | English |

Денес 11:30 Станови , Скопjе , Карпош

Stan od 70m2 vo Vlae

75 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 11:30 Станови , Скопjе , Скопје

Se izdava luksuzen stan na Vodno

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 11:27 Куќи/Вили , Скопjе , Аеродром

Kuka vo Novo Lisice

Број на соби: 3
Површина: 80
Денес 11:22 Станови , Скопjе , Аеродром

Izdavam stan sproti Amerikan kolege

230 МКД / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 50
Кон почеток