Македонски | Shqip | English |

Денес 18:53 Станови , Скопjе , Карпош

Se izdava dvosoben stan

Број на соби: 3
Денес 18:51 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

OPEL MERIVA 1.3 CDTI -07 110 000 KM NOVA

3 299 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 18:51 Станови , Скопjе , Аеродром

Se izdava prazen stan samo so kujna

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Денес 18:51 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

MERCEDES BENZ W203 C200 CDI

3 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 18:50 Автомобили , Скопjе , Карпош

ALFA ROMEO GTV OLD TIMER -77

88 000 МКД

Година: 70-тите
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 18:48 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW GOLF 1.4 -05 ZAMENA ZA POMALO

3 499 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 18:47 Автомобили , Скопjе , Карпош

VOLVO S 60 D 5 2.4d-185 ks UNIKAT KM 100%

7 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 18:32 Автомобили , Скопjе , Илинден

Citroen Berlingo 1.6Hdi -06 Full Oprema

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 18:27 Автомобили , Скопjе , Аеродром

TOYOTA C-HR HYBRID

Година: 2018
Километража: 0 - 4 999
Денес 18:25
Линк
Автомобили , Скопjе , Скопје

VW CC -12

16 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 18:24 Автомобили , Скопjе , Аеродром

AUDI A6 QUATRO

20 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 18:24 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Renault Megane III GT line vo odlicna sostojba

10 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2014
Километража: 40 000 - 44 999
Денес 18:23 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Jeep Compas 2.2 crd so 113000 km

13 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 18:19 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

AUDI A3 204 TDI 2.0 145

4 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток