Македонски | Shqip | English |

Денес 16:29 Автомобили , Скопjе , Центар

Merceses-Benz E220 cdi

16 199 ЕУР

Година: 2010
Километража: 0 - 4 999
Денес 16:25 Куќи/Вили , Скопjе , Карпош

Se izdava kuka vo Kozle

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 50
Денес 16:23 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava namesten stan vo Centar

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 16:22 Автомобили , Скопjе , Чаир

Mercedes Benz C220 Avantgarde

15 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 16:20 Автомобили , Скопjе , Центар

Mercedes-Benz E200 CDI

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 16:16 Куќи/Вили , Скопjе , Центар

Se izdava sprat visoko prizemje od kukja

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Денес 16:13 Автомобили , Скопjе , Карпош

BMW X6 M 563hp

27 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 16:13 Станови , Скопjе , Бутел

Extra cena stan vo Radisani ITNO

29 900 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 16:04 Автомобили , Скопjе , Центар

Mitsubishi Outlander 2.0 DiD

7 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 16:03 Автомобили , Скопjе , Чаир

Hyundai Pony

800 ЕУР

Година: 1992
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:55 Станови , Скопjе , Аеродром

Se izdava stan vo ELENA LUKA

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 15:52 Автомобили , Скопjе , Аеродром

FORD FOCUS 1.8 TDCI 115KS -04

2 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 15:50 Куќи/Вили , Скопjе , Кисела Вода

Kuka od 110m2 vo Dracevo

55 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 110
Денес 15:50 Автомобили , Скопjе , Карпош

Seat Exeo 2.0 TSI odlicna sostojba

8 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 85 000 - 89 999
Денес 15:50
Линк
Автомобили , Скопjе , Аеродром

VW Caddy 2.0 SDI

5 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Кон почеток