Македонски | Shqip | English |
10 окт 10:19
Линк
Станови , Струга

Stan vo Centar

43 000 ЕУР

Број на соби: 3

Вчера 23:48 Автомобили , Струга

Audi A6 3.0tdi quatro

7 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 25 000 - 29 999
Вчера 23:20 Автомобили , Струга

Landrover Range Rover Discovery 2,7tdv HSE full

14 995 ЕУР

Година: 2005
Километража: 25 000 - 29 999
Вчера 22:33 Автомобили , Струга

MERCEDES-BENZ E 200 CDI

3 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:39 Автомобили , Струга

MERCEDES E280 CDI V6 7G MOZE ZAMENA

7 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 17:40 Автомобили , Струга

Audi A6 quatroo vo odlicna sostojba

9 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 14:28 Станови , Струга

Se izdava stan vo Struga

100 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 10:29 Автомобили , Струга

Mercedes B class 180 diesel

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
19 окт 19:32 Автомобили , Струга

BMW 530d f10 Moze zamena

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
19 окт 14:48 Автомобили , Струга

Audi A4 2.0 TDI

5 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
19 окт 03:41 Автомобили , Струга

Opel Ascona registrirana so atest plin

450 ЕУР

Година: 1984
Километража: 30 000 - 34 999
18 окт 18:43 Автомобили , Струга

MERCEDES-BENZ E 220 BLUE EFFINENCY FULL OPREMA

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
18 окт 18:15 Автомобили , Струга

BMW 330 D

4 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
18 окт 17:23 Автомобили , Струга

BMW X6 xDrive35d

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
18 окт 12:04 Станови , Струга

Kompletno renoviran prostor vo Struga

18 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 1
18 окт 11:18 Автомобили , Струга

VW TOURAN 2.O TDI 7 SEDISTA

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток