Македонски | Shqip | English |

Денес 11:38 Автомобили , Струга

BMW X5 3.0d

7 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 08:30 Автомобили , Струга

VW Passat

2 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 25 000 - 29 999
Денес 02:33 Станови , Струга

Apartament Vlora

1 100 ЕУР

Број на соби: 1,5
Површина: 100
11 дек 15:50 Автомобили , Струга

VW Passat 2.5 TDI Avtomatik

2 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
11 дек 14:08 Автомобили , Струга

BMW X3

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
11 дек 09:22 Автомобили , Струга

BMW X6 xDrive35d

33 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
10 дек 22:23 Автомобили , Струга

Yugo 65

550 ЕУР

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999
10 дек 22:15 Автомобили , Струга

MERCEDES S 320 cdi

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
10 дек 18:47 Автомобили , Струга

Ford Fiesta

550 ЕУР

Година: 1996
Километража: 5 000 - 9 999
10 дек 10:25 Автомобили , Струга

BMW 530

6 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
09 дек 19:56 Автомобили , Струга

Renault Megane itno extra cena za kesh

Година: 2013
Километража: 70 000 - 74 999
07 дек 18:01 Автомобили , Струга

BMW 530

6 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток