Македонски | Shqip | English |

19 јан. 11:04 Станови , Струга

Kompletno renoviran prostor vo Struga

18 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 1
04 јан. 22:51 Станови , Струга

Banes ne Struge

Број на соби: 3,5
Површина: 100
24 дек. 12:11 Станови , Струга

Stan STANOVI VO STRUGA 50m2

699 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
11 дек. 17:42 Куќи/Вили , Струга

KUKA VO RADOZDA

Број на соби: 4
Површина: 200
10 дек. 18:56 Станови , Струга

Banese 52m2 Objekt i ri i Trim & Lum

660 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
19 ноем. 17:58 Станови , Струга

Stan vo Struga

Број на соби: 3
Површина: 90
05 ноем. 15:56 Станови , Струга

Se izdava stan vo Struga

100 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
14 окт. 12:58 Станови , Струга

Se izdava stan vo Struga

6 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
13 окт. 09:31 Куќи/Вили , Струга

Kuka na misleseski pat

120 000 ЕУР

Број на соби: 3
Кон почеток