Македонски | Shqip | English |
16 мар. 19:49 Куќи/Вили , Струга

Kuka vo Radozda

650 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 150
27 фев. 11:14 Куќи/Вили , Струга

Kuka 400m2 vo Misleshevo Struga

65 000 ЕУР

Број на соби: 8
18 фев. 15:27 Куќи/Вили , Струга

Kuka od 142m2 vo Centar Struga

96 000 ЕУР

Број на соби: 5
11 дек. 17:42 Куќи/Вили , Струга

KUKA VO RADOZDA

Број на соби: 4
Површина: 200
13 окт. 09:31 Куќи/Вили , Струга

Kuka na misleseski pat

120 000 ЕУР

Број на соби: 3
02 окт. 11:01 Куќи/Вили , Струга

Kuka blizu ezeroto i FON

250 000 ЕУР Price Reduced

Број на соби: > 10
02 окт. 10:50 Куќи/Вили , Струга

Kuka Struga Mislesevski Pat

90 000 ЕУР

Број на соби: 6
26 септ. 23:33 Куќи/Вили , Струга

Prikolka vo Avtokamp AS

1 100 ЕУР

Број на соби: 2
25 септ. 18:39 Куќи/Вили , Струга

Kuka od 300m2 vo Struga

85 000 ЕУР

Број на соби: 10
28 авг. 15:04 Куќи/Вили , Струга

Se izdava vikendica vo Gorna Belica

1 200 МКД / дневно

Број на соби: 2
12 авг. 13:12 Куќи/Вили , Струга

Home For Sale Struga MK

200 000 ЕУР

Број на соби: > 10
04 јун. 14:46 Куќи/Вили , Струга

Shtepi ne Struge rr Teferic

Број на соби: 6
Површина: 200
31 мај 18:34 Куќи/Вили , Струга

Kuka i plac vo Struga

135 000 ЕУР

Број на соби: 10
12 апр. 17:44 Куќи/Вили , Струга

Kuka vo s Radozda

54 000 ЕУР

Број на соби: 4
02 апр. 17:10 Куќи/Вили , Струга

Kuka od 500m2 vo Struga

Број на соби: 6
15 мар. 00:30 Куќи/Вили , Струга

Kuca vo Labunista Struga

90 000 ЕУР

Број на соби: 5
03 ноем. 15:49 Куќи/Вили , Струга

Kuka vo Ljubanista Shtepi

150 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Кон почеток