Македонски | Shqip | English |

Денес 13:00 Станови , Струга

NOVA GRADBA PREKRASNI STANOVI POCNA PRODAZBATA

Број на соби: 3,5
Површина: 100
Денес 12:04 Станови , Струга

Kompletno renoviran prostor vo Struga

18 000 ЕУР Price Reduced

Број на соби: 1
22 мај 17:49 Станови , Струга

STAN VO STRUGA

63 ЕУР

Број на соби: 3
18 мај 01:14 Станови , Струга

Stan vo strogiot centar na Struga

55 000 ЕУР

Број на соби: 3
16 мај 16:21 Станови , Струга

Stan vo strog centar na Struga

55 000 ЕУР

Број на соби: 3
05 мај 20:38 Станови , Струга

Banese ne qender 150m larg Spitalit

Број на соби: 3,5
Површина: 80
04 мај 17:55 Станови , Струга

Namesten stan 83m2 vo Struga

700 ЕУР

Број на соби: 3
03 мај 17:55 Станови , Струга

Namesten stan 83m2 vo Struga

700 ЕУР

Број на соби: 3
30 апр. 14:46 Станови , Струга

For rent

Број на соби: 4
04 апр. 09:22 Станови , Струга

Nov ureden stan od 160m2 vo Centarot na Struga

Број на соби: 5
Површина: 160
20 мар. 14:41 Агенција за недвижности Станови , Струга

Stan vo Struga

750 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
19 фев. 09:18 Станови , Струга

Stan od 70m2 vo Struga

Број на соби: 3,5
Површина: 70
14 фев. 12:17 Станови , Струга

STANOVI VO STRUGA 50m2

699 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
04 јан. 22:51 Станови , Струга

Banes ne Struge

Број на соби: 3,5
Површина: 100
29 дек. 22:07 Станови , Струга

SE IZNAJMUVA STAN OD 60M2 NA PRVI SPRAT VO STRUGA

Број на соби: 2
Површина: 60
19 ноем. 17:58 Станови , Струга

Stan vo Struga

Број на соби: 3
Површина: 90
14 окт. 12:58 Станови , Струга

Se izdava stan vo Struga

6 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
Кон почеток