Македонски | Shqip | English |

Вчера 11:04 Станови , Струга

Kompletno renoviran prostor vo Struga

18 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 1
19 фев. 09:18 Станови , Струга

Stan od 70m2 vo Struga

Број на соби: 3,5
Површина: 70
14 фев. 12:17 Станови , Струга

STANOVI VO STRUGA 50m2

699 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
04 јан. 22:51 Станови , Струга

Banes ne Struge

Број на соби: 3,5
Површина: 100
19 ноем. 17:58 Станови , Струга

Stan vo Struga

Број на соби: 3
Површина: 90
14 окт. 12:58 Станови , Струга

Se izdava stan vo Struga

6 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
30 авг. 22:35 Станови , Струга

SE IZDAVA STAN POD KIRIJA

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
11 авг. 20:41 Станови , Струга

Stan od 86m2 vo strog centar na Struga

Број на соби: 4
Површина: 90
Кон почеток