Македонски | Shqip | English |

18 дек. 12:09 Автомобили , Струга

VW Touran 2.0 DSG

5 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
11 дек. 17:42 Куќи/Вили , Струга

KUKA VO RADOZDA

Број на соби: 4
Површина: 200
02 дек. 13:15 Автомобили , Струга

Rover 45

2 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
27 ноем. 01:11 Автомобили , Струга

Audi A4

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
25 ноем. 19:35 Автомобили , Струга

Rover 45

2 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
19 ноем. 17:58 Станови , Струга

Stan vo Struga

Број на соби: 3
Површина: 90
Кон почеток