Македонски | Shqip | English |

12 јан. 18:09 Автомобили , Струга

Audi A3 1.9tdi

5 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
12 јан. 17:16 Автомобили , Струга

Audi A2 1.4 tdi

2 900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
10 јан. 21:27 Автомобили , Струга

BMW X5 3.0Sd 286ks Sport Packet

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
08 јан. 20:53 Автомобили , Струга

Lincoln Town Car

18 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
06 јан. 21:26 Автомобили , Струга

Ford Fiesta 1.8 Dizel

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
06 јан. 21:26 Автомобили , Струга

Golf 5

Година: 2005
Километража: 20 000 - 24 999
06 јан. 20:56
Линк
Автомобили , Струга

Audi 100

800 ЕУР

Година: 1985
Километража: 190 000 - 199 999
06 јан. 11:50 Автомобили , Струга

VW T4 2.5 Tdi

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
04 јан. 22:51 Станови , Струга

Banes ne Struge

Број на соби: 3,5
Површина: 100
04 јан. 22:38 Автомобили , Струга

Skoda Octavia RS 2.0 tdi 184 ps

15 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 130 000 - 139 999
04 јан. 15:04 Автомобили , Струга

VW passat 2.0tdi DSG

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
04 јан. 11:22 Автомобили , Струга

BMW f10 535d Biturbo 313ks LCI Facelift

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
03 јан. 01:42 Автомобили , Струга

Chevrolet Camaro

Година: 2015
Километража: 10 000 - 14 999
02 јан. 22:49 Автомобили , Струга

Audi TT

3 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 15 000 - 19 999
Кон почеток