Македонски | Shqip | English |

21 мај 00:53 Автомобили , Струга

BMW X3 3.0 xdrive -05

7 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
20 мај 14:46 Автомобили , Струга

Audi A4 2.0 TDI

5 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
19 мај 01:57 Автомобили , Струга

Audi A6 sline quatro 3.0

9 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
17 мај 23:12 Автомобили , Струга

BMW X3 -05

8 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
17 мај 15:30 Автомобили , Струга

Mercedes-Benz ML 320CDI BlueTEC -09

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
17 мај 09:55 Автомобили , Струга

Audi A4 1.9 tdi noemvri -00

2 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
16 мај 20:10 Автомобили , Струга

Toyota Hilux -06

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
14 мај 21:11 Автомобили , Струга

Peugeot 206 vo odlicna sostojba

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
14 мај 13:21 Куќи/Вили , Струга

Kuka vo centarot na Struga

Број на соби: 3
Површина: 180
Кон почеток