Македонски | Shqip | English |

11 дек. 17:42 Куќи/Вили , Струга

KUKA VO RADOZDA

Број на соби: 4
Површина: 200
11 дек. 15:05 Автомобили , Струга

BMW 520 D

17 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
10 дек. 18:56 Станови , Струга

Banese 52m2 Objekt i ri i Trim & Lum

660 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
04 дек. 00:06 Автомобили , Струга

BMW 730d facelift

9 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
02 дек. 15:53 Автомобили , Струга

Mercedes-Benz ML350 Bluetec

47 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 130 000 - 139 999
02 дек. 13:15 Автомобили , Струга

Rover 45

2 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
27 ноем. 01:11 Автомобили , Струга

Audi A4

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
25 ноем. 19:35 Автомобили , Струга

Rover 45

2 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток