Македонски | Shqip | English |

20 мар. 14:41 Агенција за недвижности Станови , Струга

Stan vo Struga

750 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
19 мар. 19:48 Автомобили , Струга

BMW X6 40D

32 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
18 мар. 20:25 Автомобили , Струга

Opel Astra -98

1 400 ЕУР

Година: 1998
Километража: 120 000 - 129 999
18 мар. 14:35 Автомобили , Струга

Kia Sportage 1.6 GDI 135ks

9 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 70 000 - 74 999
17 мар. 21:23 Автомобили , Струга

Opel Signum

2 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
17 мар. 18:34 Автомобили , Струга

VW GOLF 6 1.6TDI MODEL12

8 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
17 мар. 17:30 Автомобили , Струга

Opel Zafira

2 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
17 мар. 17:22 Автомобили , Струга

VW Touran

3 750 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
06 мар. 23:47 Автомобили , Струга

BMW X3 3.0 XDRIVE -05

7 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
06 мар. 22:22 Автомобили , Струга

Opel Vivaro d2.0 Disel -08

5 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
03 мар. 17:20 Автомобили , Струга

Peugeot 206 1.4 hdi reg-19 so full oprema

1 499 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
03 мар. 13:55 Автомобили , Струга

VW Golf 5

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
02 мар. 15:07 Автомобили , Струга

BMW 525D -00 full oprema

4 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
28 фев. 19:57 Автомобили , Струга

Mercedes E 200 cdi Avantgard

18 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
28 фев. 19:57 Автомобили , Струга

Citroen Xsara 2.0HDI klima

1 950 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
28 фев. 19:33 Автомобили , Струга

Jeep Cherokee

6 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 15 000 - 19 999
26 фев. 14:27 Претпријатие Автомобили , Струга

VW Touran

3 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
24 фев. 23:43 Автомобили , Струга

CLK 200 kompresor okazion

5 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
24 фев. 23:39 Автомобили , Струга

Bmw 320d e46 MPacket

5 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
Кон почеток