Македонски | Shqip | English |

01 мај 20:02 Автомобили , Струга

Renault Kangoo - 99

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
01 мај 13:32 Автомобили , Струга

Ford Galaxy 1.9TDI -03 so Svajcarski tablici

3 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
01 мај 11:35 Автомобили , Струга

Peugeot 206 -01

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
30 апр. 14:09 Автомобили , Струга

Audi Cabriolet - 98

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
30 апр. 10:38 Станови , Струга

STAN OD 65M2 VO STRUGA ITNO

35 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
28 апр. 20:31 Автомобили , Струга

VW Polo 1.0 -01

1 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
26 апр. 16:12 Автомобили , Струга

Audi A4 1.9 tdi kako od fabrika -00

3 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
25 апр. 13:29 Автомобили , Струга

Opel Corsa -95

1 400 ЕУР

Година: 1995
Километража: 140 000 - 149 999
23 апр. 22:35 Автомобили , Струга

RENAULT VEL SATIS -02

Година: 2002
Километража: 140 000 - 149 999
22 апр. 15:13 Автомобили , Струга

Peugeot 306 -00

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
21 апр. 19:04 Автомобили , Струга

Volvo S60 -01

3 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
20 апр. 23:37 Куќи/Вили , Струга

2 Vikendici vo Radozda

Број на соби: 3
20 апр. 01:03 Автомобили , Струга

Mercedes Benz E 270 -03

7 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
20 апр. 00:59 Автомобили , Струга

Ford Escort -97

1 200 ЕУР

Година: 1997
Километража: 20 000 - 24 999
19 апр. 14:54 Автомобили , Струга

Saab 9-3 -05

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
19 апр. 12:12 Станови , Струга

Se izdava stan od 50m2 vo Struga

Број на соби: 1,5
16 апр. 20:16 Автомобили , Струга

Ford Escort -98

1 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
16 апр. 00:02 Автомобили , Струга

Ford Escort - 97

1 200 ЕУР

Година: 1997
Километража: 20 000 - 24 999
12 апр. 21:18 Автомобили , Струга

Audi A4 1.9 TDI 110 Ks

3 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток