Македонски | Shqip | English |

12 апр. 21:18 Автомобили , Струга

Audi A4 1.9 TDI 110 Ks

3 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
10 апр. 22:03 Автомобили , Струга

Audi A6 - 05

12 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
09 апр. 22:03 Автомобили , Струга

PEUGEOT 206 XR 1.9D -01

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
09 апр. 21:31 Автомобили , Струга

Ford Escort 1.6 16v 90ks -97

1 150 ЕУР Намалена цена

Година: 1997
Километража: 170 000 - 179 999
09 апр. 11:33 Автомобили , Струга

Alfa Romeo 166 -02

1 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
09 апр. 10:53 Станови , Струга

Stanovi vo Struga banesa ne Strugë

Број на соби: > 10
08 апр. 22:20 Автомобили , Струга

Mercedes E 280 CDI 4matic -05

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
06 апр. 00:34 Автомобили , Струга

Peugeot 407 -04

7 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 5 000 - 9 999
05 апр. 03:40 Автомобили , Струга

Renault Clio -04

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 15 000 - 19 999
04 апр. 20:03 Автомобили , Струга

Renault Clio -04

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 15 000 - 19 999
03 апр. 10:24 Автомобили , Струга

BMW 320D 150ks redizajn -02

4 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
03 апр. 01:13 Автомобили , Струга

Renault Megane -02

1 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
02 апр. 21:11 Станови , Струга

Garsonjera od 37m2 vo Struga

Број на соби: 1
02 апр. 18:25 Автомобили , Струга

Mercedes E 220 Cdi Moze i zamena -04

8 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 15 000 - 19 999
01 апр. 04:59 Автомобили , Струга

VW Golf 1.9 tdi 81kw klimatronic -98

3 499 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
31 мар. 15:54 Автомобили , Струга

Mercedes C 220 cdi elegance 6 brzini -00

5 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
31 мар. 00:19 Автомобили , Струга

Dacia Solenza 1.9 Dizel -04

850 ЕУР

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
29 мар. 16:52 Автомобили , Струга

VW PASSAT 1.9 TDI KLIMATRONIC -97 EXTRA

2 900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
28 мар. 18:50 Автомобили , Струга

BMW 324 -84

1 000 ЕУР

Година: 1984
Километража: 200 000 - 249 999
28 мар. 15:58 Автомобили , Струга

Audi A4 2.0TDI Sport line+Panora Navi Xenon Pdc-11

22 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
26 мар. 15:39 Автомобили , Струга

Seat Cordoba 1.4 tdi i Opel Vectra 2.0 dti -06

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
Кон почеток