Македонски | Shqip | English |
18 јан. 14:25 Претпријатие Автомобили , Струга

Lada Niva 21214

41 000 МКД

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
18 јан. 14:17 Претпријатие Автомобили , Струга

Lada niva 2121

42 000 МКД

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
18 јан. 14:17 Претпријатие Автомобили , Струга

Lada Niva 2121

39 000 МКД

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
18 јан. 14:13 Претпријатие Автомобили , Струга

Lada Niva 2121 Inec

27 650 МКД

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
07 ноем. 21:36 Автомобили , Струга

BMW X5 35D 2011 XDRIVE

20 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
12 окт. 12:09 Претпријатие Автомобили , Струга

Mercedes CLS 320 Cdi

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток