Македонски | Shqip | English |

Денес 09:29 Автомобили , Струга

Mercedes B class 180 diesel

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 23:53
Линк
Автомобили , Струга

BMW X3 3.0 xdrive -05

7 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:25 Автомобили , Струга

Opel Astra -98

1 400 ЕУР

Година: 1998
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 14:35 Автомобили , Струга

Kia Sportage 1.6 GDI 135ks

9 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 70 000 - 74 999
Вчера 13:46 Автомобили , Струга

Audi A4 2.0 TDI

5 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 02:41 Автомобили , Струга

Opel Ascona registrirana so atest plin

450 ЕУР

Година: 1984
Километража: 30 000 - 34 999
17 мар. 21:53 Автомобили , Струга

Mercedes-Benz E220 CDI Classic

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
17 мар. 21:23 Автомобили , Струга

Opel Signum

2 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
17 мар. 20:17 Автомобили , Струга

VW Crafter 2.0 dizel

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
17 мар. 19:26 Автомобили , Струга

Nov Jeep Compass evtino

25 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 0 - 4 999
17 мар. 18:42 Автомобили , Струга

Audi A6 3.0TDI 2012

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
17 мар. 18:34 Автомобили , Струга

GOLF 6 1.6TDI MODEL12

8 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
17 мар. 17:30 Автомобили , Струга

Opel Zafira

2 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
17 мар. 17:22 Автомобили , Струга

VW Touran

3 750 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
17 мар. 13:32 Автомобили , Струга

VW Golf 6 2.0

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
17 мар. 12:39 Автомобили , Струга

Mercedes-Benz C 220 CDI automatik

3 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
17 мар. 11:04 Станови , Струга

Kompletno renoviran prostor vo Struga

18 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 1
16 мар. 22:55 Автомобили , Струга

Mercedes-Benz C200 cdi kupen vo CH

16 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
16 мар. 21:33 Автомобили , Струга

MERCEDES-BENZ E 200 CDI

3 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
16 мар. 19:49 Куќи/Вили , Струга

Kuka vo Radozda

650 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 150
16 мар. 17:50 Автомобили , Струга

Mercedes-Benz C 220 cdi Elegance

3 750 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток