Македонски | Shqip | English |
04 дек 21:02
Линк
Автомобили , Струмица

OPEL ZAFIRA 1.8 BENZIN ITNO

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
09 дек 18:52
Линк
Автомобили , Струмица

Peugeot 307

3 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
30 ное 12:53
Линк
Автомобили , Струмица , Босилово

BMW 730D vo odlicna sostojba

12 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 08:54 Автомобили , Струмица , Василево

OPEL VECTRA A 2.5 V6

1 400 ЕУР Намалена цена

Година: 1994
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 08:28 Автомобили , Струмица

Jaguar X-Type 2.0d

5 580 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 08:11 Автомобили , Струмица

Audi A6 3,0 dizel

26 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 01:13
Линк
Автомобили , Струмица

BMW X5 3.0D

7 290 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 22:49 Куќи/Вили , Струмица

Kuka vo Strumica

Број на соби: 4
Површина: 100
Вчера 22:33 Автомобили , Струмица

Fiat Punto

2 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 22:33 Автомобили , Струмица , Василево

VW GOLF 4 1.6 BENZIN NA BG TABLICI ITNO

1 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 20:49 Автомобили , Струмица

Mercedes-Benz C220 CDI

8 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 20:37 Автомобили , Струмица , Василево

Kia Clarius

1 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:57 Автомобили , Струмица

Peugeot 307 Karavan

Година: 2004
Километража: 10 000 - 14 999
Вчера 15:23 Автомобили , Струмица

BMW E 60 reg do 11 -18 i celosno servisirano

8 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 10:02 Автомобили , Струмица

OPEL MERIVA 1.3 CDTI -07 ENTERIERAUTO

3 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 02:33
Линк
Автомобили , Струмица

BMW 320 dizel

3 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
12 дек 17:18 Претпријатие Автомобили , Струмица

CITROEN C5-EXSCLUSIVE-2.2hdi

2 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
12 дек 17:16 Претпријатие Автомобили , Струмица , Босилово

FIAT PUNTO 1.2i

1 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
12 дек 11:36 Автомобили , Струмица

FORD FOCUS 1.6 TDCI -06 ENTERIERAUTO

3 490 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
12 дек 10:54 Станови , Струмица

DVOSOBEN STAN VO STRUMICA

27 000 ЕУР

Број на соби: 3
12 дек 09:40 Автомобили , Струмица

PEUGEOT 307 109 KS -07 ENTERIERAUTO

4 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток