Македонски | Shqip | English |
06 дек 21:43
Линк
Автомобили , Струмица , Василево

Opel Vectra 1.6 16v

1 850 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999

06 дек 21:43 Автомобили , Струмица , Василево

Opel Vectra 1.6 16v

1 850 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
06 дек 16:32 Автомобили , Струмица , Василево

Fiat Fiorino

800 ЕУР

Година: 1995
Километража: 20 000 - 24 999
05 дек 20:01 Автомобили , Струмица , Василево

Alfa Romeo 156

1 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
27 ное 21:27 Автомобили , Струмица , Василево

KIA CARNEVAL

Година: 2002
Километража: 140 000 - 149 999
27 ное 20:07 Автомобили , Струмица , Василево

OPEL VECTRA A 2.5 V6

1 700 ЕУР Намалена цена

Година: 1994
Километража: 170 000 - 179 999
11 ное 22:19 Автомобили , Струмица , Василево

Opel Zafira 2.0 DTI

3 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
09 ное 23:14 Автомобили , Струмица , Василево

Seat Ibiza

1 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
04 ное 17:30 Автомобили , Струмица , Василево

Pick up Fiat Fiorino 17dizel

Година: 1995
Километража: 20 000 - 24 999
23 окт 13:17 Автомобили , Струмица , Василево

Chevrolet Captiva

7 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
15 окт 06:24 Автомобили , Струмица , Василево

Opel Astra

1 300 ЕУР

Година: 1992
Километража: 200 000 - 249 999
25 сеп 08:20 Автомобили , Струмица , Василево

Seat Ibiza 1.4 benzin

3 450 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
19 сеп 10:02 Автомобили , Струмица , Василево

MERCEDES CL 500 -00

10 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
18 сеп 23:42 Автомобили , Струмица , Василево

Nissan Micra 1.5 dci

3 750 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
18 сеп 23:34 Автомобили , Струмица , Василево

Audi A8 4.2 tdi

12 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
18 сеп 23:28 Автомобили , Струмица , Василево

Seat Ibiza 1.4 benzin-plin

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
11 сеп 02:28 Автомобили , Струмица , Василево

Ford Mondeo

2 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
06 сеп 21:47 Автомобили , Струмица , Василево

Ford Mondeo

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
06 сеп 15:28 Автомобили , Струмица , Василево

Ford Mondeo 2.0

1 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
17 авг 17:34 Автомобили , Струмица , Василево

Renault Espace moze zamena

Година: 1998
Километража: 100 000 - 109 999
06 авг 14:31 Автомобили , Струмица , Василево

Jeep Grand Cherokee

4 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
22 јул 15:02 Автомобили , Струмица , Василево

Opel Vectra

650 ЕУР

Година: 1990
Километража: 250 000 - 299 999
20 јул 20:35 Автомобили , Струмица , Василево

Peugeot 307 ful oprema

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
15 јул 17:16 Автомобили , Струмица , Василево

VW TOURAN

4 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 20 000 - 24 999
13 јул 16:02 Автомобили , Струмица , Василево

Peugeot 807

3 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
09 јул 11:06 Автомобили , Струмица , Василево

VW GOLF 4 TDI 81KW 110PS 99 FULL OPREM

3 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
27 јун 14:30 Автомобили , Струмица , Василево

Peugeot 307 Cena po dogovor

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
25 јун 15:35 Автомобили , Струмица , Василево

Peugeot 307 so ful oprema

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
10 јун 17:17 Автомобили , Струмица , Василево

Mercedes Ml320cdi 4matic

10 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
09 јун 10:14 Автомобили , Струмица , Василево

Mercedes ML 320 cdi

10 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
09 јун 09:53 Автомобили , Струмица , Василево

Mercedes ML 320 CDI

10 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
30 мај 12:31 Автомобили , Струмица , Василево

Ford Escort

800 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
29 мај 22:02 Автомобили , Струмица , Василево

Ford Escort

800 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток