Македонски | Shqip | English |
Вчера 12:30 Автомобили , Струмица , Василево

VW Golf 5 GT SPORT

6 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
14 јан. 14:36 Автомобили , Струмица , Василево

Opel Astra 2.0 DTI 101 ks

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
24 дек. 21:44 Автомобили , Струмица , Василево

Citroen Xantia 2.0 hdi

1 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
02 дек. 20:10 Автомобили , Струмица , Василево

Peugeot 406 re dizajnot

1 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 30 000 - 34 999
10 ноем. 18:10 Автомобили , Струмица , Василево

Mercedes-Benz E280 CDI Elegance

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
21 окт. 00:13 Автомобили , Струмица , Василево

Opel Combo

1 400 ЕУР

Година: 1997
Километража: 25 000 - 29 999
19 окт. 14:11 Куќи/Вили , Струмица , Василево

Kuka od 150m2

Број на соби: 4
Површина: 150
11 окт. 13:23 Автомобили , Струмица , Василево

Mercedes C220

4 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
05 окт. 10:53 Автомобили , Струмица , Василево

Ssangyong Ceo 2.4 Luxu SUV 4x4 na plin

1 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
16 септ. 19:23 Автомобили , Струмица , Василево

Opel Combo

1 600 ЕУР

Година: 1997
Километража: 25 000 - 29 999
07 септ. 23:17 Автомобили , Струмица , Василево

Fiat Brava 1.6

800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 140 000 - 149 999
28 авг. 17:02 Автомобили , Струмица , Василево

Lada Samara 1300 S

Година: 1994
Километража: 110 000 - 119 999
09 авг. 19:31 Автомобили , Струмица , Василево

Peugeot 206

2 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 70 000 - 74 999
07 авг. 12:09 Автомобили , Струмица , Василево

VW Caddy

Година: 1997
Километража: 140 000 - 149 999
05 авг. 23:39 Автомобили , Струмица , Василево

Fiat Punto Top sostojba

2 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
03 авг. 13:00 Автомобили , Струмица , Василево

Hyndai H-1

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 110 000 - 119 999
01 авг. 13:58 Автомобили , Струмица , Василево

Renault Scenic 1.9 DCI

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 20 000 - 24 999
Кон почеток