Македонски | Shqip | English |

Вчера 19:57 Куќи/Вили , Струмица

Se izdava kompletno renoviran stan vo Strumica

9 000 МКД / месечно

Број на соби: 4
Површина: 70
Вчера 19:57 Станови , Струмица

Se izdava kompletno renoviran stan

9 000 МКД / месечно

Број на соби: 4
Површина: 70
Вчера 09:24 Куќи/Вили , Струмица

Kuka vo Strumica

Број на соби: 10
21 мај 15:21 Куќи/Вили , Струмица

Prakticna i povolno Golema kuka vo Strumica

120 000 ЕУР

Број на соби: 5
20 мај 20:08 Станови , Струмица

Se izdava stan vo Strumica

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
20 мај 17:14 Станови , Струмица

Se Izdava stan vo Strumica

Број на соби: 3
Површина: 100
16 мај 22:30 Станови , Струмица

Stan od 60m2 vo Strumica

Број на соби: 3
Површина: 60
22 апр. 21:18 Станови , Струмица

Stan Naselba Karpos

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 80
22 апр. 20:42 Станови , Струмица

Stan 66m2

Број на соби: 2,5
17 апр. 20:13 Куќи/Вили , Струмица

Kuka na ul Krusevska Republika

Број на соби: 5
Површина: 100
15 апр. 15:01 Станови , Струмица

Stan 100m2

80 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
11 апр. 19:44 Куќи/Вили , Струмица

Kuka od 150m2

40 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 150
Кон почеток