Македонски | Shqip | English |
16 јун 15:30 Автомобили , Струмица , Ново Село

Yugo 45 Plin

Година: 1994
Километража: 100 000 - 109 999
11 јун 19:00 Автомобили , Струмица , Ново Село

Mercedes-Benz E 220 CDI moze i zamena

2 700 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
10 јун 20:17 Автомобили , Струмица , Ново Село

LANCIA LYBRA 1.9 JTD

2 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
09 јун 20:44 Автомобили , Струмица , Ново Село

VW Passat v 2.0D BMT

9 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 65 000 - 69 999
25 мај 18:44 Автомобили , Струмица , Ново Село

Mercedes Benz C350CDI

10 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 95 000 - 99 999
21 мај 11:53 Автомобили , Струмица , Ново Село

Renault Laguna

2 000 ЕУР

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
15 мај 17:04 Автомобили , Струмица , Ново Село

Fiat Marea

1 350 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
08 мај 23:52 Автомобили , Струмица , Ново Село

BMW X5

40 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 15 000 - 19 999
20 апр 23:07 Автомобили , Струмица , Ново Село

VW Passat 1.8GT

400 ЕУР

Година: 1989
Километража: 15 000 - 19 999
09 апр 18:25 Автомобили , Струмица , Ново Село

Mercedes E200D

2 500 ЕУР

Година: 1992
Километража: 250 000 - 299 999
01 апр 18:46 Автомобили , Струмица , Ново Село

VW Sharan

1 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
19 мар 17:27 Автомобили , Струмица , Ново Село

BMW 318i

2 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
10 мар 15:12 Автомобили , Струмица , Ново Село

Fiat Ulysse

2 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
08 мар 11:53 Автомобили , Струмица , Ново Село

Fiat 500 1.2 Salon

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 85 000 - 89 999
06 мар 12:09 Автомобили , Струмица , Ново Село

Audi A4 3.0 TDI Quattro S-Line

7 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
03 фев 11:29 Автомобили , Струмица , Ново Село

Audi A6 2.4

2 200 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
31 јан 18:31 Автомобили , Струмица , Ново Село

LANCIA LYBRA 1.9 JTD

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
28 јан 14:30 Автомобили , Струмица , Ново Село

Mercedes E 270

2 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 350 000 - 399 999
15 јан 05:51 Автомобили , Струмица , Ново Село

Mercedes Benz C220

3 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
01 јан 15:30 Автомобили , Струмица , Ново Село

Ford Mondeo

600 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
29 дек 10:21 Автомобили , Струмица , Ново Село

Alfa Romeo 156

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
25 дек 20:58 Автомобили , Струмица , Ново Село

Opel Vectra

1 600 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
20 дек 15:41 Автомобили , Струмица , Ново Село

Fiat Ulysse 1.9tdi

1 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
23 ное 15:50 Автомобили , Струмица , Ново Село

Citroen Xsara

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
20 ное 22:46 Автомобили , Струмица , Ново Село

Ford Escort

1 200 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
15 окт 12:42 Автомобили , Струмица , Ново Село

Toyota Land Crusier executive

13 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
13 окт 14:32 Автомобили , Струмица , Ново Село

Yugo 55

400 ЕУР

Година: 1997
Километража: 60 000 - 64 999
25 сеп 12:34 Автомобили , Струмица , Ново Село

Opel Insignia 2.0 disel

6 750 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток