Македонски | Shqip | English |
06 јан 14:06
Линк
Куќи/Вили , Струмица

Sprat od kuka vo Strumica

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 4

Денес 10:54 Станови , Струмица

DVOSOBEN STAN VO STRUMICA

27 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 19:08 Станови , Струмица

Se izdava stan vo Strumica

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
06 јан 14:06 Куќи/Вили , Струмица

Sprat od kuka vo Strumica

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
31 дек 17:34 Станови , Струмица

SE IZDAVA STAN DO NOVA BOLNICA

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
28 дек 12:14 Куќи/Вили , Струмица

Se izdava sprat od kuka vo Strumica

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 90
13 дек 22:49 Куќи/Вили , Струмица

Kuka vo Strumica

Број на соби: 4
Површина: 100
11 дек 10:55 Куќи/Вили , Струмица

Kuka vo strog centar na Strumica

Број на соби: 3,5
Површина: 100
07 дек 00:29 Станови , Струмица

Se izdava stanben prostor od 60m2

5 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
27 ное 21:51 Куќи/Вили , Струмица

Kuka vo centarot na Strumica

68 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 190
23 ное 18:56 Станови , Струмица

Se izdava kompletno namesten stan

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 80
19 ное 15:05 Станови , Струмица

Stan za iznajmuvanje

Број на соби: 2
18 ное 16:49 Соби , Струмица

Se izdavaat sobi vo Strumica

2 000 МКД / месечно

11 ное 00:20 Куќи/Вили , Струмица

Kuka vo centarot na Strumica moze zamena

45 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 200
08 ное 21:53 Куќи/Вили , Струмица

Vila vo Suvilaki

Број на соби: 4
Површина: 100
08 ное 19:24 Куќи/Вили , Струмица

Kuka od 200m2 so golem dvor vo Strumica

45 000 ЕУР

Број на соби: 10
Површина: 200
06 ное 15:30 Станови , Струмица

Se izdava luxuzen spremen Stan

Број на соби: 4
Површина: 100
Кон почеток