Македонски | Shqip | English |

Денес 08:08 Автомобили , Струмица

Ford Mondeo

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:26 Автомобили , Струмица

BMW 530d

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 23:19 Автомобили , Струмица

VW CC 2.0 Tdi Bluemotion

22 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 19:29 Куќи/Вили , Струмица

Prakticna i povolno Golema kuka vo Strumica

90 000 ЕУР

Број на соби: 5
Вчера 17:00 Автомобили , Струмица

AUDI A6 3.0 S-Line

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 16:01 Автомобили , Струмица

FORD TOURENO 2.0 TDCI NA REALNI 85000KM

Година: 2011
Километража: 80 000 - 84 999
Вчера 14:13 Автомобили , Струмица

VOLKSWAGEN TOUAREG 2.0 D

4 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 12:30 Автомобили , Струмица

Ford C-Max 1.6 CDTI 90 ks

4 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 08:49 Автомобили , Струмица

VW Golf 2.0TDI s-line extra ponuda

5 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 08:24 Куќи/Вили , Струмица

Kuka vo Strumica

Број на соби: 10
18 јан. 22:46 Автомобили , Струмица

Ford Focus Kabrio cuppe C/C

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
18 јан. 22:27 Автомобили , Струмица

Suzuki Alto

850 ЕУР

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
18 јан. 21:25 Автомобили , Струмица

BMW 535d twinturbo 272 hp

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
18 јан. 20:39 Автомобили , Струмица

BMW X1 18D 143KS M-PAKET

15 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
18 јан. 20:17 Автомобили , Струмица

VW Sharan

6 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
18 јан. 19:46 Автомобили , Струмица

Ford Fiesta

Година: 2010
Километража: 60 000 - 64 999
18 јан. 18:10 Автомобили , Струмица

BMW X1 X-DRIVE 2.0D 177KS KAKO NOVO

15 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
18 јан. 17:59 Автомобили , Струмица

Jaguar X-Type 2.0d executive

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
18 јан. 17:18 Автомобили , Струмица

Mazda 6 2.2 Dizel

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
18 јан. 16:54 Автомобили , Струмица

Mercedes ML320 ITNO

Година: 2008
Километража: 0 - 4 999
18 јан. 16:06 Автомобили , Струмица

BMW X1 18D 143 ks M-paket bela-perla od CH

15 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
Кон почеток