Македонски | Shqip | English |

31 дек. 16:29 Станови , Струмица

Se izdava namesten stan vo Centarot na gradot

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
30 дек. 17:18 Автомобили , Струмица , Босилово

Peugeot 407 1.6HDI

4 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
30 дек. 16:44 Автомобили , Струмица

Mercedes A 170

2 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
29 дек. 12:01 Автомобили , Струмица

TOYOTA AVENSIS D-4D

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
28 дек. 19:04 Автомобили , Струмица

PEUGEOT 407 1.6 HDI FULL PERFEKTNO KAKO NOVO

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
27 дек. 11:19 Куќи/Вили , Струмица

Stara kuka vo strog centar na Strumica

33 400 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 100
27 дек. 01:44 Автомобили , Струмица , Босилово

VW Touran

4 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
26 дек. 18:07 Автомобили , Струмица

Mercedes E 320

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
26 дек. 17:35 Куќи/Вили , Струмица

Kuka vo Centarot na Strumica

80 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 200
25 дек. 20:41 Автомобили , Струмица

VW Touareg -06

12 499 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
25 дек. 17:30 Автомобили , Струмица

Peugeot 307 HDI

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
25 дек. 13:42 Автомобили , Струмица

Opel Astra G 1.8 115KS so atestiran plin Lovato

2 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
25 дек. 11:22 Автомобили , Струмица

Ford Galaxy

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
24 дек. 21:44 Автомобили , Струмица , Василево

Citroen Xantia 2.0 hdi

1 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
24 дек. 11:55 Автомобили , Струмица , Ново Село

Mercedes-Benz E 220 CDI

2 500 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
24 дек. 10:36 Соби , Струмица

Se izdavaat sobi vo Strumica

3 000 МКД / месечно

23 дек. 22:36 Автомобили , Струмица

BMW X5 Bez zamena

14 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 25 000 - 29 999
Кон почеток