Македонски | Shqip | English |

24 апр. 09:11 Автомобили , Струмица

Citroen C2 VTR

4 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 85 000 - 89 999
23 апр. 16:20 Автомобили , Струмица

VW Passat 1.9 TDI 66kw 90ks

1 200 ЕУР

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
22 апр. 21:18 Станови , Струмица

Stan Naselba Karpos

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 80
22 апр. 20:42 Станови , Струмица

Stan 66m2

Број на соби: 2,5
22 апр. 13:57 Автомобили , Струмица , Василево

Citroen C4 Picasso 1.6HDI 110KS

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
22 апр. 11:07 Автомобили , Струмица , Василево

OPEL ASTRA 2.0 TDI

1 800 МКД

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
21 апр. 21:50 Автомобили , Струмица

AUDI A4 2.0 TDI

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
21 апр. 21:28 Автомобили , Струмица

VW Touareg Dzip od Svajcarija

25 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
21 апр. 16:24 Автомобили , Струмица

BMW X1

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
21 апр. 05:19 Автомобили , Струмица

Mercedes A180cdi 109ks

3 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
21 апр. 02:19 Автомобили , Струмица

Citroen Jumpy 1.6hdi -10 vnos CH

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
19 апр. 12:34 Автомобили , Струмица

Renault Megane 1.9dci -01

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
19 апр. 08:04 Автомобили , Струмица

OPEL ASTRA SPORT

700 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
17 апр. 20:13 Куќи/Вили , Струмица

Kuka na ul Krusevska Republika

Број на соби: 5
Површина: 100
16 апр. 16:17 Автомобили , Струмица

Opel Insignia 1.8 140ks benzin plin

8 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
15 апр. 15:01 Станови , Струмица

Stan 100m2

80 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
14 апр. 22:11 Автомобили , Струмица

Citroen Xsara vtr

1 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
14 апр. 15:58 Автомобили , Струмица

Fiat Punto

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
13 апр. 01:07 Автомобили , Струмица

Opel Astra

1 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
12 апр. 22:29 Автомобили , Струмица

Ford Galaxy 1.9 -01

3 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток