Македонски | Shqip | English |

05 дек. 21:47 Автомобили , Струмица , Ново Село

Honda Accord

2 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
04 дек. 20:09 Автомобили , Струмица

PEUGEOT 406

2 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
03 дек. 21:17 Автомобили , Струмица

OPEL INSIGNIA 20CDTI

7 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
03 дек. 21:13 Автомобили , Струмица

FIAT SCUDO

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
03 дек. 13:10 Автомобили , Струмица

Citroen C4 Picasso 1.6 HDI

6 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
02 дек. 20:10 Автомобили , Струмица , Василево

Peugeot 406 re dizajnot

1 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 30 000 - 34 999
02 дек. 19:17 Автомобили , Струмица , Ново Село

VW Sharan

1 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
02 дек. 14:39 Автомобили , Струмица

Audi A4 2.7 TDi tipronic

9 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
01 дек. 17:08 Автомобили , Струмица , Ново Село

BMW 320d M paket

7 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
30 ноем. 11:24 Автомобили , Струмица , Босилово

OPEL ZAFIRA 2.0 - 74KW DIZEL

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
29 ноем. 19:25 Станови , Струмица

Stan vo centarot na Strumica

Број на соби: 3
Површина: 60
29 ноем. 13:54 Автомобили , Струмица

Toyota Land Cruiser

12 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
28 ноем. 16:38 Автомобили , Струмица

BMW E60 530

5 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
28 ноем. 09:24 Автомобили , Струмица

FORD KA 1.2 UVOZ CH

3 850 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
27 ноем. 20:51 Автомобили , Струмица

VW Passat 1.9 TDI

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
27 ноем. 20:43 Автомобили , Струмица

VW Passat 1.9 TDI 110hp

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
27 ноем. 14:18 Автомобили , Струмица

MERCEDES-BENZ B200 CDI servisna kniska, staklo

5 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток