Македонски | Shqip | English |
11 мар. 23:27
Линк
Автомобили , Струмица

Peugeot 308 HDI Prva Raka Servisna Kniga

2 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
18 мар. 23:11
Линк
Автомобили , Струмица

AUDI A7 3.0 TDI Quattro 3xSline

26 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
15 мар. 10:14
Линк
Автомобили , Струмица

AUDI Q7 3.0 235KS V6 TDI Quattro -07

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999

03 фев. 18:09 Куќи/Вили , Струмица

Kuka vo selo Dabile

Број на соби: 8
Површина: 120
02 фев. 22:08 Автомобили , Струмица

VW Golf 5 1.9 TDI

6 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
02 фев. 21:52 Автомобили , Струмица , Ново Село

Daihatsu Terios

7 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
01 фев. 17:27 Автомобили , Струмица , Босилово

VW Golf 4

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
31 јан. 14:36 Автомобили , Струмица

Hyundai Pony

650 ЕУР

Година: 1994
Километража: 150 000 - 159 999
30 јан. 14:59 Автомобили , Струмица

Mazda 6

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
30 јан. 13:14 Автомобили , Струмица

BMW X5

6 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
27 јан. 00:11 Куќи/Вили , Струмица

Kuka vo centarot na Strumica

Број на соби: 4
Површина: 140
26 јан. 00:51 Станови , Струмица

Se izdava namesten stan vo Centarot na gradot

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
23 јан. 20:12 Автомобили , Струмица

Seat Ibiza 1.4d

1 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
23 јан. 18:13 Автомобили , Струмица

Ford Focus

2 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
23 јан. 00:30 Автомобили , Струмица

OPEL MERIVA 1.3 CDTI -06 ENTERIERAUTO

3 490 ЕУР

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
22 јан. 20:46 Автомобили , Струмица

CHEVROLET CAPTIVA 2.0 D 7 SEDISTA

6 990 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
22 јан. 17:55 Автомобили , Струмица , Босилово

VW Touran 1.9 TDI

4 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
22 јан. 12:08 Автомобили , Струмица

Ssangyong MUSSO 4x4 2300 plin zamena za mala kola

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
20 јан. 23:10 Автомобили , Струмица

Ford mondeo karavan

1 200 ЕУР

Година: 1994
Километража: 20 000 - 24 999
Кон почеток