Македонски | Shqip | English |

15 мај 06:10 Претпријатие Автомобили , Струмица

SAAB so plin moze i zamena

3 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
02 мај 19:23 Претпријатие Автомобили , Струмица

Mazda 6 2.0 Diesel CH

2 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
18 мар. 09:42 Претпријатие Автомобили , Струмица

AUDI A6 2.0 TDI

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
18 мар. 09:42 Претпријатие Автомобили , Струмица

BMW X5 3.0 TDI

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
18 мар. 09:41 Претпријатие Автомобили , Струмица

VW TOURAN 2.0 TDI

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
19 фев. 14:02 Претпријатие Автомобили , Струмица

PEUGEOT PARTNER

2 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток