Македонски | Shqip | English |
17 сеп 15:14
Линк
Автомобили , Тетово

RENAULT GRAND SCENIC 1.9 DIESEL

2 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
14 сеп 01:12
Линк
Автомобили , Тетово

VW Golf 5 1.9TDI 105ks

4 850 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
30 авг 11:22
Линк
Автомобили , Тетово

Peugeot 206 1.4 benzin -99

1 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 17:40 Автомобили , Тетово

VW Caddy

5 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 17:06 Претпријатие Автомобили , Тетово

VW GOLF 6 2.0 TDI 110kw -10 AVTOCENTAR

8 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 17:03 Претпријатие Автомобили , Тетово

VW PASSAT 2.0 TDI 8V 6 BRZINI -08 AVTOCENTAR

5 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 17:02 Претпријатие Автомобили , Тетово

VW GOLF 5 1.9 TDI 77kw FULL -06 AVTOCENTAR

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 17:01 Претпријатие Автомобили , Тетово

SEAT LEON 1.9 TDI 105ks -06 FULL AVTOCENTAR

5 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 17:01 Претпријатие Автомобили , Тетово

SEAT ALTEA 1.9 TDI 77kw REG -05 AVTOCENTAR

4 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 17:00 Претпријатие Автомобили , Тетово

AUDI A3 2.0 TDI AVTOMATIC -06 AVTOCENTAR

5 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:59 Претпријатие Автомобили , Тетово

AUDI A3 1.9 TDI 77kw FULL -04 AVTOCENTAR

4 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 16:59 Станови , Тетово

Jepen banesa me qira

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 70
Денес 16:58 Претпријатие Автомобили , Тетово

VW GOLF 5 1.4 FSI 66kw FULL -05 AVTOCENTAR

3 950 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 16:56 Претпријатие Автомобили , Тетово

VW POLO 1.4 TDI 51kw FULL -09god AVTOCENTAR

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 16:56 Претпријатие Автомобили , Тетово

MERCEDES A160 CDI 60kw FULL -07 AVTOCENTAR

4 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 16:55 Претпријатие Автомобили , Тетово

OPEL CORSA 1.3 CDTI FULL -07 AVTOCENTAR

4 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 16:55 Претпријатие Автомобили , Тетово

OPEL CORSA D 1.3 CDTI 55kw REG -10 AVTOCENTAR

3 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 16:54 Претпријатие Автомобили , Тетово

BMW X5 3.0d 4x4 135kw FULL -03 AVTOCENTAR

7 100 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:45 Автомобили , Тетово

VW Scirocco 1.4 TSI 160HP DSG

12 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 75 000 - 79 999
Денес 16:38 Станови , Тетово , Желино

Stan vo Zelino

900 860 ЕУР

Број на соби: 2,5
Денес 15:57 Станови , Тетово

Se izdava stan vo Tetovo

56 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
Денес 14:41 Автомобили , Тетово

UAZ vo odlicna sostojba PLIN so A-tes

3 200 ЕУР

Година: 1994
Километража: 40 000 - 44 999
Денес 14:34 Автомобили , Тетово

Kombi kombe FIAT DUCATO

4 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 13:44 Автомобили , Тетово

Renault Sceninc 1.9 dci 86Kw

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 13:34 Автомобили , Тетово , Теарце

Seat Ibiza

1 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 20 000 - 24 999
Денес 13:28 Автомобили , Тетово

Ford C-MAX 2.0 TDCI Disel -07 od Švajcarija

3 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток