Македонски | Shqip | English |

Денес 19:36
Линк
Автомобили , Тетово

VW Touran 1.9 TDI DSG Automatic

5 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 18:43 Станови , Тетово

3 Soben stan 73m2 vo Centar

50 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 18:19 Авто плац Автомобили , Тетово

AUDI A6 2.0 TDI 6-BRZINI 05g. REG. FULL AVTOCENTAR

7 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 18:18 Авто плац Автомобили , Тетово

AUDI A4 2.0 TDI 140ks 6-BRZINI 04g FULL AVTOCENTAR

6 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 18:17 Авто плац Автомобили , Тетово

MERCEDES S 320 CDI AVTOMATIK REG FULL AVTOCENTAR

5 900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 18:17 Авто плац Автомобили , Тетово

MERCEDES E 200 CDI 6BRZINI -04 REG FULL AVTOCENTAR

6 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 18:16 Авто плац Автомобили , Тетово

MERCEDES C220 CDI AUTOMATIC REG. FULL AVTOCENTAR

4 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 18:15 Авто плац Автомобили , Тетово

MERCEDES A 180 CDI 6 BRZINI -04 FULL AVTOCENTAR

5 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 18:15 Авто плац Автомобили , Тетово

VW PASSAT 2.0 TDI 6 BRZINI -05 REG FULL AVTOCENTAR

6 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 18:14 Авто плац Автомобили , Тетово

VW PASSAT 2.0 TDI 6 BRZINI -06 FULL AVTOCENTAR

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 18:14 Авто плац Автомобили , Тетово

VW GOLF 5 1.9 TDI 77kw -05 FULL AVTOCENTAR

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 18:13 Авто плац Автомобили , Тетово

VW GOLF 5 1.6 75kw A-TEST PLIN -08 FULL AVTOCENTAR

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 18:13 Авто плац Автомобили , Тетово

VW TOURAN 2.0 TDI 6-BRZINI 04g FULL AVTOCENTAR

4 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 18:12 Авто плац Автомобили , Тетово

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI 7-sedista FULL AVTOCENTAR

4 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 18:11 Авто плац Автомобили , Тетово

BMW 330d AUTOMATIC FACELIFT REG. FULL AVTOCENTAR

4 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 18:10 Авто плац Автомобили , Тетово

BMW e46 320d 150ks 6-BRZINI 04g FULL AVTOCENTAR

4 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 18:10 Авто плац Автомобили , Тетово

BMW e46 330XD 4x4 -01 REG FULL AVTOCENTAR

4 100 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 18:09 Авто плац Автомобили , Тетово

AUDI A6 4.2 V8 300ks quattro 4x4 FULL AVTOCENTAR

4 100 ЕУР

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 18:08 Авто плац Автомобили , Тетово

MERCEDES E270 CDI AVTOMATIK REG FULL AVTOCENTAR

3 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 18:08 Авто плац Автомобили , Тетово

PEUGEOT 607 2.2 HDI AVTOMATIK FULL AVTOCENTAR

3 400 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 18:07 Авто плац Автомобили , Тетово

OPEL MERIVA 1.7 CDTI 74kw -05 FULL AVTOCENTAR

3 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 18:07 Автомобили , Тетово , Брвеница

BMW 320

18 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 18:06 Авто плац Автомобили , Тетово

RENAULT MEGANE 1.5 DCI 60kw 03 FULL AVTOCENTAR

2 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 18:06 Авто плац Автомобили , Тетово

MERCEDES A170 CDI 66kw REG. FULL AVTOCENTAR

2 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:32 Автомобили , Тетово

BMW 530 D itno

2 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:52 Автомобили , Тетово

VW Tiguan 2.0 tdi 4x4 140 ks

13 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:33 Автомобили , Тетово

Audi A4 1.9 TDI

2 600 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 15:58 Автомобили , Тетово

MERCEDES C 220 DIZEL KLIMTRONIC ZAMENA

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:45 Автомобили , Тетово

OPEL ASTRA H 1.7 ISUZU CDTI

3 950 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 14:49 Автомобили , Тетово

Fiat Doblo 1.3

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 14:24 Автомобили , Тетово

Renault Clio 1.5 dci

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 12:43 Автомобили , Тетово

BMW 118

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 10:48 Автомобили , Тетово , Теарце

VW POLO CLASSIC

1 700 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 10:33 Автомобили , Тетово , Боговиње

VW GOLF 5 TDI 2.0 103 KW

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 09:33 Автомобили , Тетово , Брвеница

BMW 530d M-PAKET

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток