Македонски | Shqip | English |
18 фев. 17:15 Автомобили , Тетово , Јегуновце

VW Pasat CC

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
17 фев. 23:06 Автомобили , Тетово , Јегуновце

Mercedes-Benz A Class 140

2 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
08 фев. 18:54 Автомобили , Тетово , Јегуновце

MAZDA 3 HATCHBACK 1.6 TURBO DIZEL

4 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
29 јан. 19:26 Автомобили , Тетово , Јегуновце

Ford Fiesta

4 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 100 000 - 109 999
05 јан. 21:51 Автомобили , Тетово , Јегуновце

Opel Astra Itno poradi zaminuvanje vo stranstvo

3 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
31 дек. 18:31 Автомобили , Тетово , Јегуновце

BMW X5 3.0d

7 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
22 дек. 10:35 Автомобили , Тетово , Јегуновце

Citroen Saxo 1.5 dizel vo odlicna sostojba

Година: 1998
Километража: 15 000 - 19 999
16 дек. 23:50 Автомобили , Тетово , Јегуновце

FORD FOCUS 1.8 TDI

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
30 ноем. 16:32 Автомобили , Тетово , Јегуновце

Opel Vectra 2.0

1 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
31 окт. 16:32 Автомобили , Тетово , Јегуновце

VW Polo Edition

2 050 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
07 окт. 12:56 Автомобили , Тетово , Јегуновце

Citroen SAXO

1 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
25 септ. 13:15 Автомобили , Тетово , Јегуновце

VW Polo -01

2 050 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
19 авг. 23:05 Автомобили , Тетово , Јегуновце

BMW 330d M Sport M paket

3 000 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
08 мај 16:02 Автомобили , Тетово , Јегуновце

Peugeot Partner Benzin Plin

3 650 ЕУР

Година: 2008
Километража: 95 000 - 99 999
06 мај 19:07 Автомобили , Тетово , Јегуновце

Citroen Xsara

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999
06 мај 17:25 Автомобили , Тетово , Јегуновце

Ford Mondeo

Година: 2003
Километража: 0 - 4 999
01 мај 03:24 Автомобили , Тетово , Јегуновце

Renault Scenic

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
26 апр. 10:07 Автомобили , Тетово , Јегуновце

BMW Kabrio 323 E46 M3 look

4 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
02 апр. 22:49 Автомобили , Тетово , Јегуновце

Opel Corsa 1.3

3 450 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
23 мар. 18:06 Автомобили , Тетово , Јегуновце

KIA SORENTO 2.5 CRDI 4WD

6 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
20 мар. 14:26 Автомобили , Тетово , Јегуновце

Renault Megane

8 450 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
12 мар. 16:16 Автомобили , Тетово , Јегуновце

BMW 530d e39 registriran do 10 mesec+zelen karton

4 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
27 фев. 09:21 Автомобили , Тетово , Јегуновце

Mercedes C200

3 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
12 фев. 08:54 Автомобили , Тетово , Јегуновце

BMW 330

4 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 10 000 - 14 999
09 фев. 21:46 Автомобили , Тетово , Јегуновце

Audi А6

9 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
04 фев. 15:38 Автомобили , Тетово , Јегуновце

FORD FOCUS 1.6 TDCI 2008

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
22 јан. 12:31 Автомобили , Тетово , Јегуновце

Honda Civic

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
13 јан. 12:56 Автомобили , Тетово , Јегуновце

Mercedes C 200

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
21 дек. 17:56 Автомобили , Тетово , Јегуновце

Opel Tigra

1 450 ЕУР

Година: 1997
Километража: 20 000 - 24 999
12 ноем. 19:59 Автомобили , Тетово , Јегуновце

Peugeot Partner

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
11 ноем. 22:55 Автомобили , Тетово , Јегуновце

VW Golf

2 800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
04 ноем. 14:18 Автомобили , Тетово , Јегуновце

Ford Probe 2.0 model

700 ЕУР

Година: 1995
Километража: 90 000 - 94 999
24 окт. 21:37 Автомобили , Тетово , Јегуновце

Land Rover

Година: 1982
Километража: 0 - 4 999
28 септ. 13:39 Автомобили , Тетово , Јегуновце

UAZ TVR

Година: 1995
Километража: 0 - 4 999
14 септ. 15:14 Автомобили , Тетово , Јегуновце

VW Golf 5 2.0 TDI

5 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
08 септ. 23:58 Автомобили , Тетово , Јегуновце

Opel Tigra 1.6 plin

1 650 ЕУР

Година: 1997
Километража: 15 000 - 19 999
Кон почеток