Македонски | Shqip | English |
Денес 18:29 Автомобили , Тетово , Боговиње

BMW X5 3.0 ODLICEN ITNO

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 18:29 Автомобили , Тетово , Боговиње

OPEL ZAFIRA 2.0 DIZEL

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
18 окт 23:50 Автомобили , Тетово , Боговиње

VW Passat

9 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
18 окт 10:21 Автомобили , Тетово , Боговиње

Opel Meriva 1.3cdt

3 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
18 окт 08:08 Автомобили , Тетово , Боговиње

Toyota Corolla Verso

2 499 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
16 окт 09:32 Автомобили , Тетово , Боговиње

GOLF 4 4X4

2 450 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
15 окт 16:00 Автомобили , Тетово , Боговиње

Mercedes-Benz C220 CDI

6 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
13 окт 10:03 Автомобили , Тетово , Боговиње

Mercedes-Benz E 320

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
13 окт 09:43
Линк
Автомобили , Тетово , Боговиње

Audi A8

10 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
12 окт 10:40 Автомобили , Тетово , Боговиње

Mercedes C 270 cdi

4 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
30 сеп 15:53 Автомобили , Тетово , Боговиње

MERCEDES C 220

Година: 2010
Километража: 95 000 - 99 999
25 сеп 18:19 Автомобили , Тетово , Боговиње

BMW 320 d 136 ks

3 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
23 сеп 17:01 Автомобили , Тетово , Боговиње

Mercedes-Benz 190

1 400 ЕУР

Година: 1991
Километража: 190 000 - 199 999
17 сеп 15:54 Автомобили , Тетово , Боговиње

VW TOURAN 2.0TDI HIGHLINE

4 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
15 сеп 21:41 Автомобили , Тетово , Боговиње

Mercedes-Benz A170

2 680 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
13 сеп 15:43 Автомобили , Тетово , Боговиње

Ford Fiesta

1 100 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
13 сеп 14:34 Автомобили , Тетово , Боговиње

BMW X3

9 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
09 сеп 23:52 Автомобили , Тетово , Боговиње

VW Tiguan 2.0 TDI

10 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
09 сеп 15:55 Автомобили , Тетово , Боговиње

Daewoo Polonez 1.9

1 750 ЕУР

Година: 1994
Километража: 100 000 - 109 999
05 сеп 19:49 Автомобили , Тетово , Боговиње

Opel Zafira

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
03 сеп 20:20 Автомобили , Тетово , Боговиње

Fiat Grande Punto

3 250 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
03 сеп 00:29 Автомобили , Тетово , Боговиње

VW Golf

1 100 ЕУР

Година: 1995
Километража: 150 000 - 159 999
03 сеп 00:29 Автомобили , Тетово , Боговиње

VW Polo -01

2 650 ЕУР

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
02 сеп 15:35 Автомобили , Тетово , Боговиње

Fiat Grande Punto Abarth 1.4Turbo

7 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
01 сеп 15:54 Автомобили , Тетово , Боговиње

Peugeot 206 1.9 D

1 650 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
26 авг 15:08 Автомобили , Тетово , Боговиње

Klima, abs

1 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
19 авг 18:04 Автомобили , Тетово , Боговиње

Ford transit

4 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
17 авг 12:15 Автомобили , Тетово , Боговиње

Mercedes C 270

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
03 авг 12:49 Автомобили , Тетово , Боговиње

BMW 530 M-PACKET

10 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
27 јул 14:27 Автомобили , Тетово , Боговиње

Citroen Xsara Picaso -05

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 110 000 - 119 999
Кон почеток