Македонски | Shqip | English |
Вчера 22:50 Автомобили , Тетово , Боговиње

VW Passat

9 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
19 мар. 19:10 Автомобили , Тетово , Боговиње

Mercedes C220 dizel

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
19 мар. 16:39 Автомобили , Тетово , Боговиње

Opel Astra

2 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 20 000 - 24 999
18 мар. 23:47 Автомобили , Тетово , Боговиње

VW GOLF 5 1,9 TDI -05

Година: 2004
Километража: 15 000 - 19 999
17 мар. 13:22 Автомобили , Тетово , Боговиње

Opel Astra -02

2 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 20 000 - 24 999
16 мар. 12:37 Автомобили , Тетово , Боговиње

VW TOURAN 2.0 TDI HIGHLINE

4 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
15 мар. 16:01 Автомобили , Тетово , Боговиње

BMW 535d

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
14 мар. 10:14 Куќи/Вили , Тетово , Боговиње

Shiten Shtepi 1000m2

1 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Површина: 100
08 мар. 19:49 Автомобили , Тетово , Боговиње

Mercedes Benz E220

5 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
04 мар. 12:34 Автомобили , Тетово , Боговиње

BMW 530 E60

7 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
02 мар. 19:43 Автомобили , Тетово , Боговиње

SMART FOR TWO

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
02 мар. 19:43 Автомобили , Тетово , Боговиње

AUDI A6 2.0TDI

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
28 фев. 18:49 Автомобили , Тетово , Боговиње

BMW 320 ODLICEN ITNO

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
26 фев. 21:28 Автомобили , Тетово , Боговиње

VW GOLF 2.0 TDI

5 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
24 фев. 23:47 Автомобили , Тетово , Боговиње

Mercedes-Benz 200

6 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
24 фев. 23:47 Автомобили , Тетово , Боговиње

Opel Frontera

4 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
24 фев. 23:47 Автомобили , Тетово , Боговиње

BMW 530

3 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 20 000 - 24 999
22 фев. 20:39 Автомобили , Тетово , Боговиње

JEEP WRANGLER 3.8

13 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
21 фев. 14:08 Автомобили , Тетово , Боговиње

VW PASAT 2.0 TDI

Година: 2007
Километража: 80 000 - 84 999
21 фев. 13:35 Автомобили , Тетово , Боговиње

Fiat Ulysse 2.2

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
19 фев. 11:40 Автомобили , Тетово , Боговиње

BMW 530

3 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 20 000 - 24 999
18 фев. 20:32 Автомобили , Тетово , Боговиње

Mercedes Benz C 220 Avantgarde

11 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
18 фев. 16:27 Автомобили , Тетово , Боговиње

Fiat punto 1.9 jtd eko

71 558 760 МКД

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
17 фев. 14:46 Автомобили , Тетово , Боговиње

SEAT IBIZA 1.9 TDI MOZE ZAMENA

1 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
17 фев. 13:14 Автомобили , Тетово , Боговиње

VW Golf 3 TDI 90ps

2 200 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток