Македонски | Shqip | English |
17 дек. 11:55 Автомобили , Тетово , Брвеница

VW Touran -04 2.0Tdi 140ks

3 550 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
17 дек. 11:33 Автомобили , Тетово , Брвеница

AUDI A4 3.0 AVANT QUATRO S

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
08 дек. 13:24 Автомобили , Тетово , Брвеница

Mercedes-Benz 220

Година: 1997
Километража: 20 000 - 24 999
05 дек. 21:47 Автомобили , Тетово , Брвеница

Ford Escort Cabrio

1 200 ЕУР

Година: 1996
Километража: 45 000 - 49 999
26 ноем. 08:52 Автомобили , Тетово , Брвеница

Mercedes-Benz B180 CDI

7 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
20 ноем. 14:49 Автомобили , Тетово , Брвеница

VW PASSAT TDI 96KW

3 999 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
17 ноем. 21:26 Автомобили , Тетово , Брвеница

Golf 5 1.9 tdi itno

5 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
14 ноем. 09:26 Автомобили , Тетово , Брвеница

NISSAN QASHQAI +2

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
10 ноем. 20:41 Автомобили , Тетово , Брвеница

Ford Mondeo

Година: 1994
Километража: 300 000 - 349 999
07 ноем. 18:54 Автомобили , Тетово , Брвеница

LADA KARAVAN 2104 - PLIN/A-TEST

Година: 1991
Километража: 190 000 - 199 999
02 ноем. 08:12 Автомобили , Тетово , Брвеница

BMW 530 F 10X DRIVE -11 ITNO

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
23 окт. 13:24 Автомобили , Тетово , Брвеница

VW Passat TDI 96KW Moze zamena

3 999 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
20 окт. 11:46 Автомобили , Тетово , Брвеница

Audi A4 2.0 FSI

5 250 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
13 окт. 09:55 Автомобили , Тетово , Брвеница

Porsche Cayenne

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
11 окт. 14:47 Автомобили , Тетово , Брвеница

Porsche Cayenne

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
10 окт. 11:48 Автомобили , Тетово , Брвеница

Opel Vectra

700 ЕУР Намалена цена

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
01 окт. 16:45 Автомобили , Тетово , Брвеница

Opel Vectra

1 000 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
29 септ. 13:49 Автомобили , Тетово , Брвеница

Mercedes E 270 vo dobra sostojba

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
23 септ. 14:28 Автомобили , Тетово , Брвеница

VW Passat 19 TDI 96KW

4 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
07 септ. 21:31 Автомобили , Тетово , Брвеница

Nissan Patrol

8 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
05 септ. 09:31 Автомобили , Тетово , Брвеница

VW Touran 2.0tdi 7stolici

4 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток