Македонски | Shqip | English |
Вчера 23:18 Автомобили , Тетово , Брвеница

Audi A6

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 16:15 Автомобили , Тетово , Брвеница

BMW 320D

7 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 20 000 - 24 999
17 апр. 14:56 Автомобили , Тетово , Брвеница

Audi a3 1.9 tdi dpf -08 sportbak

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
16 апр. 20:39 Автомобили , Тетово , Брвеница

VW PASSAT 1.9 TDI 96KW -04 AUTOMATIK

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
16 апр. 12:55 Автомобили , Тетово , Брвеница

VW Touran -04 2.0Tdi 140ks

3 550 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
16 апр. 12:33 Автомобили , Тетово , Брвеница

AUDI A4 3.0 AVANT QUATRO S

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
14 апр. 11:54 Автомобили , Тетово , Брвеница

Audi Q7 3.0tdi quattro 4x4 -07 moze zamena

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
08 апр. 11:41 Автомобили , Тетово , Брвеница

Audi A3 sportbak

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
06 апр. 11:24 Автомобили , Тетово , Брвеница

Mercedes-Benz E 220 blutec AMG paket

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
29 мар. 19:18 Автомобили , Тетово , Брвеница

BMW 525(3.0)Mpaket 08.2009 230.000km

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
20 мар. 21:54 Автомобили , Тетово , Брвеница

BMW 320 D -01

2 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
18 мар. 13:27 Автомобили , Тетово , Брвеница

NISSAN QASHQAI +2 DIZEL -09

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
14 мар. 11:35 Автомобили , Тетово , Брвеница

VW Golf 5 1.9 77kw TOP Itno

4 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
11 мар. 21:21 Автомобили , Тетово , Брвеница

BMW 320

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
09 мар. 23:20 Автомобили , Тетово , Брвеница

SEAT LEON 2.0 140 PS 8V

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
03 мар. 15:39 Автомобили , Тетово , Брвеница

Peugeot 207 -09

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
26 фев. 19:35 Автомобили , Тетово , Брвеница

Fiat Grande Punto

3 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
19 фев. 11:44 Автомобили , Тетово , Брвеница

Citroen C3 1.4 Hdi

2 650 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
14 фев. 15:57 Автомобили , Тетово , Брвеница

Ford Connect 1.8 tdsi

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
05 фев. 14:19 Автомобили , Тетово , Брвеница

VW Touran 1.9 Tdi

4 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
04 фев. 19:39 Автомобили , Тетово , Брвеница

Opel Corsa 1.2

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
04 фев. 09:02 Автомобили , Тетово , Брвеница

Hyundai Santa Fe moze zamena

5 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
02 фев. 21:20 Автомобили , Тетово , Брвеница

BMW 120d automatik

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток