Македонски | Shqip | English |
Денес 23:18 Автомобили , Тетово , Брвеница

Audi A6

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:20 Автомобили , Тетово , Брвеница

AUDI A6 3.0 QUATRO NOV UVOZ

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 20:39 Автомобили , Тетово , Брвеница

Fiat Grande Punto

2 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
22 мај 12:55 Автомобили , Тетово , Брвеница

VW Touran -04 2.0Tdi 140ks

3 550 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
22 мај 12:33 Автомобили , Тетово , Брвеница

AUDI A4 3.0 AVANT QUATRO S

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
20 мај 17:33 Автомобили , Тетово , Брвеница

VW Golf 4 tdi Registriran 10.2019

2 400 ЕУР

Година: 2000
Километража: 350 000 - 399 999
18 мај 23:44 Автомобили , Тетово , Брвеница

Audi A4 2.5TDI

5 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
17 мај 16:24 Автомобили , Тетово , Брвеница

VW Golf 2

800 ЕУР

Година: 1990
Километража: 300 000 - 349 999
16 мај 13:14
Линк
Автомобили , Тетово , Брвеница

Opel Corsa 1.2 benzin so 4 vrati

1 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
05 мај 12:37 Автомобили , Тетово , Брвеница

Audi A4

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
01 мај 19:44 Автомобили , Тетово , Брвеница

Audi A4

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
24 апр. 15:19 Автомобили , Тетово , Брвеница

Rover City Rover

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
22 апр. 09:57 Автомобили , Тетово , Брвеница

VW Golf 5 2.0TDI

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
18 апр. 16:15 Автомобили , Тетово , Брвеница

BMW 320D

7 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 20 000 - 24 999
17 апр. 14:56 Автомобили , Тетово , Брвеница

Audi a3 1.9 tdi dpf -08 sportbak

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
14 апр. 11:54 Автомобили , Тетово , Брвеница

Audi Q7 3.0tdi quattro 4x4 -07 moze zamena

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
08 апр. 11:41 Автомобили , Тетово , Брвеница

Audi A3 sportbak

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
06 апр. 11:24 Автомобили , Тетово , Брвеница

Mercedes-Benz E 220 blutec AMG paket

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
29 мар. 19:18 Автомобили , Тетово , Брвеница

BMW 525(3.0)Mpaket 08.2009 230.000km

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток