Македонски | Shqip | English |

Денес 00:50 Автомобили , Тетово , Желино

Golf 5 1.9 TDI

5 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:06 Автомобили , Тетово , Јегуновце

Mercedes-Benz A Class 140

2 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 22:32 Автомобили , Тетово , Теарце

VW Golf 4

3 350 ЕУР

Година: 2001
Километража: 15 000 - 19 999
Вчера 21:45 Автомобили , Тетово

Opel Insignia 1.8 benzin plin 140KS

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 21:32 Претпријатие Автомобили , Тетово

BMW 320d full moze zamena

3 250 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 90 000 - 94 999
Вчера 21:08 Автомобили , Тетово

VW Passat 1.9 tdi

2 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:03 Автомобили , Тетово

Ford Escort

900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:13 Автомобили , Тетово , Желино

Citroen Jumper 2.2HDi

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 20:10 Автомобили , Тетово

Audi A6 3.0 TDI QUATRO S-LINE

8 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:06 Автомобили , Тетово

BMW 318

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:41
Линк
Автомобили , Тетово , Теарце

BMW 330Ci E46 Cabrio Gjendje Perfekte!

6 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:04 Автомобили , Тетово

Audi A3 Cabriolet 1.9 TDI

10 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 16:18 Автомобили , Тетово

VW POLO 1.4 TDI

2 950 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 15:14 Автомобили , Тетово , Теарце

JEEP COMPASS 2.0 CRD LIMITED

7 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 12:23 Автомобили , Тетово

Mazda 5

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 12:03 Автомобили , Тетово , Теарце

Audi A4 2.0 TDI

12 299 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 08:34 Автомобили , Тетово

Audi A3 1.9 tdi

8 750 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
20 авг 23:37 Автомобили , Тетово

Opel Vectra 1.9 CDTI 150 KS Autom Full -08

5 250 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
20 авг 23:18 Автомобили , Тетово

BMW 530d

8 999 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
20 авг 23:16 Автомобили , Тетово

Peugeot 306

1 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
20 авг 20:57 Автомобили , Тетово

Голф 6 122 ks

7 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
20 авг 20:32 Автомобили , Тетово

MERCEDES -BENZ CLS 250 CDI

Година: 2015
Километража: 50 000 - 54 999
20 авг 18:19
Линк
Автомобили , Тетово , Брвеница

VW Touran 1.9 tdi

5 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 350 000 - 399 999
20 авг 18:11 Автомобили , Тетово

Fiat Grande Punto 1.3 dizel multijet Swiss model

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
20 авг 18:09 Автомобили , Тетово

PEUGEOT 307 2.0 HDI FULL OPREMA

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
20 авг 17:40 Автомобили , Тетово

VW Caddy

5 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
20 авг 17:11 Автомобили , Тетово

VW Golf 1

Година: 70-тите
Километража: 180 000 - 189 999
20 авг 16:30 Автомобили , Тетово

Opel Astra 1.7Dizel

4 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 85 000 - 89 999
20 авг 15:18 Автомобили , Тетово

MERCEDES B 180

13 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 40 000 - 44 999
20 авг 15:10 Автомобили , Тетово

Opel Astra 1.7cdti full oprema

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток