Македонски | Shqip | English |

Денес 08:13 Автомобили , Тетово

BMW 320D E90 Full M Packet

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 03:25 Автомобили , Тетово

BMW 530

7 450 ЕУР

Година: 2004
Километража: 20 000 - 24 999
Вчера 22:50 Автомобили , Тетово , Боговиње

VW Passat

9 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:53 Автомобили , Тетово

Mercedes Benz C220 CDI

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:17 Автомобили , Тетово

Opel Frontera 2.2 16v

3 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:17 Автомобили , Тетово

MERCEDES BENZ

18 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:00 Автомобили , Тетово

Citroen C4

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 18:28 Автомобили , Тетово

VW Golf 5 H Line 1.9 TDI 77kw

5 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 17:15 Автомобили , Тетово , Јегуновце

VW Pasat CC

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 16:37 Автомобили , Тетово

BMW X6 3.5D XDRIVE

32 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 15:53 Автомобили , Тетово

BMW X5 3.0d

22 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 15:35 Автомобили , Тетово

MERCEDES-BENZ CLK 270 AMG Body Kit

7 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 14:50 Автомобили , Тетово

VW GOLF 5 tdi 66w

4 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 13:49 Автомобили , Тетово

VW Pasat 2.0 tdi bluemotion

Година: 2013
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 13:33 Претпријатие Автомобили , Тетово

VW Touran 1.9 Tdi DSG Xenon Koza -07

7 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 13:08 Претпријатие Автомобили , Тетово

VW Golf 2.0 Tdi -07

6 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:38 Автомобили , Тетово

VW Passat 2.0 tdi

15 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 11:55 Автомобили , Тетово , Брвеница

VW Touran -04 2.0Tdi 140ks

3 550 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 11:33 Автомобили , Тетово , Брвеница

AUDI A4 3.0 AVANT QUATRO S

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 08:49 Автомобили , Тетово

Seat Ibiza 1.4 Benzin

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
21 јан. 23:43 Автомобили , Тетово

Peugeot 407

3 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
21 јан. 23:06 Автомобили , Тетово , Јегуновце

Mercedes-Benz A Class 140

2 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
21 јан. 21:32 Автомобили , Тетово , Теарце

VW Golf 4

3 350 ЕУР

Година: 2001
Километража: 15 000 - 19 999
21 јан. 20:45 Автомобили , Тетово

Opel Insignia 1.8 benzin plin 140KS

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
21 јан. 20:08 Автомобили , Тетово

VW Passat 1.9 tdi

2 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
21 јан. 19:42 Автомобили , Тетово

OPEL MERIVA 1.7 CDTI

2 550 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
21 јан. 19:10 Автомобили , Тетово , Боговиње

Mercedes C220 dizel

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
21 јан. 19:10 Автомобили , Тетово

Audi A6 3.0 TDI QUATRO S-LINE

8 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
21 јан. 19:06 Автомобили , Тетово

Mercedes A170 Cdi Klima Moze Zamena

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
21 јан. 18:55 Автомобили , Тетово

VW Passat 2.0 TDI

6 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
21 јан. 17:58 Автомобили , Тетово

MERCEDES VANEO 1.7

3 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
21 јан. 17:39 Автомобили , Тетово , Теарце

BMW 330Ci E46 Cabrio Gjendje Perfekte!

6 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
21 јан. 17:04 Автомобили , Тетово

Audi A3 Cabriolet 1.9 TDI

10 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток