Македонски | Shqip | English |

Вчера 14:15 Станови , Тетово

Banes në kat 1

38 400 ЕУР

Број на соби: 2,5
Вчера 13:53 Станови , Тетово

BANESE E RRE 80m2 NE AFERSI TE QENDRES SPORTIVE

750 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
21 јан. 12:44 Станови , Тетово

Banes 2.5 dhomshe me 55m2

33 500 ЕУР

Број на соби: 2,5
21 јан. 00:03
Линк
Станови , Тетово

BANES NE TETOVE STAN VO TETOVO

22 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 1,5
20 јан. 21:18
Линк
Станови , Тетово

Stan vo Tetovo 141 m2

61 000 ЕУР

Број на соби: 7
20 јан. 21:04 Станови , Тетово

Stan od 78m2 vo Tetovo

62 000 ЕУР

Број на соби: 3
20 јан. 14:57 Станови , Тетово

Se izdava stan vo Tetovo

56 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
20 јан. 00:01 Куќи/Вили , Тетово

Shtëpi ne Tetov

199 000 ЕУР

Број на соби: 6
19 јан. 16:38 Станови , Тетово

Banes Stan vo centar Tetovo

Број на соби: 2,5
17 јан. 13:31 Станови , Тетово

Banesa Stan vo Centar

850 ЕУР

Број на соби: 2,5
15 јан. 23:37 Станови , Тетово

Banes 80m2

43 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
15 јан. 23:28 Куќи/Вили , Тетово

Stan vo centar vo Tetovo

33 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
15 јан. 18:44 Станови , Тетово

Banes 80m2

43 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
Кон почеток