Македонски | Shqip | English |
20 јан. 21:51 Автомобили , Тетово , Желино

Mitsubishi L 200 VETEM 8'000 KM

Година: 2011
Километража: 5 000 - 9 999
20 јан. 21:19 Автомобили , Тетово , Желино

Citroen Jumper 2.2HDi

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
19 јан. 17:19 Автомобили , Тетово , Желино

Renault Kangoo Tetovo

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
14 јан. 21:03 Автомобили , Тетово , Желино

Opel Signum

2 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 20 000 - 24 999
08 јан. 20:35 Автомобили , Тетово , Желино

Mercedes E 220

Година: 2002
Километража: 20 000 - 24 999
08 јан. 08:15 Автомобили , Тетово , Желино

Audi A4

4 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 0 - 4 999
05 јан. 22:03 Автомобили , Тетово , Желино

Renault Kangoo

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
01 јан. 16:18 Автомобили , Тетово , Желино

Renault Megane 19 dci

2 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
27 дек. 22:31 Автомобили , Тетово , Желино

BMW 318i

2 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
20 дек. 15:26 Автомобили , Тетово , Желино

VW Polo 1.9 sdi

1 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток