Македонски | Shqip | English |
14 мар. 10:14 Куќи/Вили , Тетово , Боговиње

Shiten Shtepi 1000m2

1 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Површина: 100
14 мар. 10:14 Куќи/Вили , Тетово , Теарце

Placevi vo s.LESOK Tetovo

22 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 80
12 мар. 18:54 Куќи/Вили , Тетово

Kuka vo Tetovo

Број на соби: 6
Површина: 180
08 мар. 20:05 Куќи/Вили , Тетово

Kuka od 500m2 vo Tetovo

Број на соби: 3
02 мар. 16:39 Куќи/Вили , Тетово

Kuka od 500m2 vo Tetovo

Број на соби: 3,5
12 фев. 00:11 Куќи/Вили , Тетово

Shitet shtëpi

Број на соби: 5
03 фев. 17:57 Куќи/Вили , Тетово

Kuka vo selo Dabile

Број на соби: 8
Површина: 120
26 јан. 16:44 Куќи/Вили , Тетово

Tushkabina

250 ЕУР

Број на соби: 2
20 јан. 00:01 Куќи/Вили , Тетово

Shtëpi ne Tetov

199 000 ЕУР

Број на соби: 6
15 јан. 23:28 Куќи/Вили , Тетово

Stan vo centar vo Tetovo

33 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
12 јан. 14:18 Куќи/Вили , Тетово

SHTEPIA TETOVE

Број на соби: 6
07 јан. 11:36 Куќи/Вили , Тетово

Kuka od 176 vo Tetovo

52 000 ЕУР

Број на соби: 4
31 дек. 12:38 Куќи/Вили , Тетово

Kuka od 300m2 vo Tetovo

210 000 ЕУР

Број на соби: 7
30 дек. 17:37 Куќи/Вили , Тетово

Kuki po povolni ceni odlicni lokacii

Број на соби: 4
Површина: 190
26 дек. 13:05 Куќи/Вили , Тетово

Kuka od 660m2 vo Аjducko malo

Број на соби: 8
Површина: 200
25 дек. 21:14 Куќи/Вили , Тетово

Kuka vo Tetovo

125 000 ЕУР

Број на соби: 6
18 дек. 11:16 Куќи/Вили , Тетово

Se iznajmuva vikendica Vila Vuk

4 000 МКД / дневно

Број на соби: 4
Површина: 100
Кон почеток