Македонски | Shqip | English |
11 окт. 01:34 Оштетени возила (за делови) , Тетово

Jeep Cherokee -96

600 ЕУР

Година: 1996
Километража: 20 000 - 24 999
14 апр. 06:26 Оштетени возила (за делови) , Тетово , Боговиње

Lada 110 na delovi

13 000 МКД

Година: 1980
Километража: 5 000 - 9 999
Кон почеток