Македонски | Shqip | English |
19 мар. 17:23
Линк
Станови , Тетово

Banesa Përdhes Qendër

70 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
18 мар. 18:25
Линк
Станови , Тетово

Banesa 75m2 Tetovo

57 000 ЕУР

Број на соби: 3
22 мар. 22:09
Линк
Станови , Тетово

Banesa kati 2

36 000 ЕУР

Број на соби: 2

Вчера 12:44 Станови , Тетово

Banes 2.5 dhomshe me 55m2

33 500 ЕУР

Број на соби: 2,5
Вчера 11:18 Станови , Тетово

Stan na prizemje

45 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 60
Вчера 01:01 Станови , Тетово

Banes 67m2

32 500 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
24 мар. 21:18 Станови , Тетово

Stan vo Tetovo 141 m2

61 000 ЕУР

Број на соби: 7
24 мар. 14:57 Станови , Тетово

Se izdava stan vo Tetovo

56 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
23 мар. 17:07 Станови , Тетово

Banesë Stan od 70m2 vo Tetovo

53 000 ЕУР

Број на соби: 2
23 мар. 13:53 Станови , Тетово

BANESE E RRE 80m2 NE AFERSI TE QENDRES SPORTIVE

750 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
22 мар. 22:09 Станови , Тетово

Banesa kati 2

36 000 ЕУР

Број на соби: 2
21 мар. 14:30 Станови , Тетово

Se izdava ekskluziven stan 130m2 Tetovo

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
Површина: 130
20 мар. 22:18 Станови , Тетово

Banesa

70 000 ЕУР

Број на соби: 4
19 мар. 17:23 Станови , Тетово

Banesa Përdhes Qendër

70 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
18 мар. 18:25 Станови , Тетово

Banesa 75m2 Tetovo

57 000 ЕУР

Број на соби: 3
17 мар. 23:15 Станови , Тетово

Stan od 44m2

27 500 ЕУР

Број на соби: 2
15 мар. 16:09
Линк
Станови , Тетово

Banese Kati 1

45 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 60
08 мар. 14:11 Станови , Тетово

Jepet banes me qira

Број на соби: 2,5
07 мар. 17:22 Станови , Тетово

Shitet banes

35 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Површина: 90
27 фев. 13:51 Станови , Тетово

Stan od 72m2 vo Tetovo

72 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Кон почеток