Македонски | Shqip | English |
10 фев 18:45
Линк
Автомобили , Тетово , Теарце

MITSUBISHI OUTLANDER 2.0 D.I.D

7 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999

16 фев 21:32 Автомобили , Тетово , Теарце

VW Golf 4

3 350 ЕУР

Година: 2001
Километража: 15 000 - 19 999
16 фев 18:07 Автомобили , Тетово , Теарце

Shervolet Spark

1 750 ЕУР

Година: 2007
Километража: 85 000 - 89 999
16 фев 11:03 Автомобили , Тетово , Теарце

Audi A4 2.0 TDI

12 299 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
14 фев 13:29 Автомобили , Тетово , Теарце

BMW 330i 4x4

6 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
12 фев 20:54 Автомобили , Тетово , Теарце

Opel Corsa c 1.7 dti klima

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
12 фев 15:14 Автомобили , Тетово , Теарце

BMW 530D M Paket

4 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
10 фев 18:45 Автомобили , Тетово , Теарце

MITSUBISHI OUTLANDER 2.0 D.I.D

7 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
09 фев 15:49 Автомобили , Тетово , Теарце

Audi A6 2.5 Dizel Quattro ITNO

2 750 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
08 фев 13:43 Автомобили , Тетово , Теарце

Golf 5

6 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
07 фев 23:28 Автомобили , Тетово , Теарце

VW GOLF 1.9 TDI 105 KS UNITED

7 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
03 фев 10:20 Автомобили , Тетово , Теарце

JEEP COMPASS 4X4 -08

7 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
31 јан 14:58 Автомобили , Тетово , Теарце

Opel Meriva 1.7

2 900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 20 000 - 24 999
29 јан 14:07 Автомобили , Тетово , Теарце

Specialno vozilo Ambulanta

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
24 јан 18:47 Автомобили , Тетово , Теарце

Daewoo Matiz

1 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 140 000 - 149 999
23 јан 20:30 Автомобили , Тетово , Теарце

Hyundai Santa Fe 2.2 4x4

9 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
17 јан 19:29 Автомобили , Тетово , Теарце

Peugeot 4007 4x4

9 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
13 јан 21:43 Автомобили , Тетово , Теарце

Seat Toledo

900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
13 јан 03:26 Автомобили , Тетово , Теарце

VW GOLF 1.9 TDI 105 KS UNITED

7 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
13 јан 03:26 Автомобили , Тетово , Теарце

VW GOLF 1.9 105 KS UNITED -07

6 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
02 јан 02:25 Автомобили , Тетово , Теарце

Hyundai Accent

Година: 2000
Километража: 15 000 - 19 999
27 дек 01:31 Автомобили , Тетово , Теарце

Ford Transit

1 600 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
15 дек 21:34 Автомобили , Тетово , Теарце

VW GOLF 4 Karavan

3 350 ЕУР

Година: 2001
Километража: 15 000 - 19 999
15 дек 21:18 Автомобили , Тетово , Теарце

VW GOLF 1.9 TDI 105 KS UNITED-08

7 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
15 дек 15:45 Автомобили , Тетово , Теарце

Opel Astra 2.0

1 300 ЕУР

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
13 дек 22:33 Автомобили , Тетово , Теарце

VW GOLF 1.9 TDI 105 KS UNITED-08

6 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
10 дек 22:44 Автомобили , Тетово , Теарце

VW GOLF 5 1.9 TDI

5 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
08 дек 21:17 Автомобили , Тетово , Теарце

VW Golf

1 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
08 дек 17:30 Автомобили , Тетово , Теарце

Mercedes E 200 cdi avangarde

3 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
07 дек 13:56 Автомобили , Тетово , Теарце

SUBARU FORESTER 2.0 -09

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
03 дек 19:51 Автомобили , Тетово , Теарце

Opel Vectra 1.8B Benzin Plin

2 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
01 дек 18:37 Автомобили , Тетово , Теарце

Opel Zafira 2.0dtii

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
22 ное 21:30 Автомобили , Тетово , Теарце

Renault Clio 1.5Cdi

1 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
21 ное 18:54 Автомобили , Тетово , Теарце

VW Passat

4 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
17 ное 20:10 Автомобили , Тетово , Теарце

Opel Zafira 2.0

3 450 ЕУР

Година: 2002
Километража: 120 000 - 129 999
15 ное 17:23 Автомобили , Тетово , Теарце

SUZUKI MARUTI ALTO

1 500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 80 000 - 84 999
Кон почеток