Македонски | Shqip | English |
Вчера 15:44
Линк
Автомобили , Тетово , Теарце

Opel Antara 2.0CDTI

10 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 85 000 - 89 999

Вчера 21:32 Автомобили , Тетово , Теарце

VW Golf 4

3 350 ЕУР

Година: 2001
Километража: 15 000 - 19 999
Вчера 17:39 Автомобили , Тетово , Теарце

BMW 330Ci E46 Cabrio Gjendje Perfekte!

6 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 15:44
Линк
Автомобили , Тетово , Теарце

Opel Antara 2.0CDTI

10 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 85 000 - 89 999
Вчера 11:03 Автомобили , Тетово , Теарце

Audi A4 2.0 TDI

12 299 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
24 мар. 12:34 Автомобили , Тетово , Теарце

Seat Ibiza

1 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 20 000 - 24 999
22 мар. 14:44 Автомобили , Тетово , Теарце

Opel Astra 1.6 85kw GTC -08

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
20 мар. 10:17 Автомобили , Тетово , Теарце

Fiat Punto

1 150 ЕУР

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
14 мар. 17:02 Автомобили , Тетово , Теарце

OPEL ASTRA 1.7 CDTI ISUZU MOTOR -03

2 850 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
14 мар. 10:14 Куќи/Вили , Тетово , Теарце

Placevi vo s.LESOK Tetovo

22 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 80
12 мар. 21:30 Автомобили , Тетово , Теарце

BMW 750i L

15 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
11 мар. 23:31 Автомобили , Тетово , Теарце

BMW 730d

8 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
11 мар. 22:18 Автомобили , Тетово , Теарце

BMW 525

3 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
07 мар. 19:56 Автомобили , Тетово , Теарце

Audi A4 2.5 tdi 180 ps -04

4 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 20 000 - 24 999
05 мар. 16:11 Автомобили , Тетово , Теарце

BMW 530d

6 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
03 мар. 12:27 Автомобили , Тетово , Теарце

Toyota Aygo

Година: 2010
Километража: 5 000 - 9 999
01 мар. 07:17 Автомобили , Тетово , Теарце

Opel Corsa

1 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
25 фев. 23:10 Автомобили , Тетово , Теарце

Audi TT Quattro

4 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
25 фев. 22:18 Автомобили , Тетово , Теарце

Mercedes Benz C 200

5 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
25 фев. 15:25 Автомобили , Тетово , Теарце

VW Passat B5 1.9 TDI So 1crvena

4 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
24 фев. 15:37 Автомобили , Тетово , Теарце

Jeep Cherokee

2 700 ЕУР

Година: 1990
Километража: 200 000 - 249 999
24 фев. 10:52 Автомобили , Тетово , Теарце

VW Passat highline

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
23 фев. 15:52 Автомобили , Тетово , Теарце

Opel Corsa

Година: 2005
Километража: 110 000 - 119 999
23 фев. 15:16 Автомобили , Тетово , Теарце

Opel Frontera SUV

3 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
22 фев. 22:39 Автомобили , Тетово , Теарце

SUBARU FORESTER 2.0 DIESEL

8 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
21 фев. 20:04 Автомобили , Тетово , Теарце

Audi TT 1.8 turbo 225ps

4 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
16 фев. 10:06 Автомобили , Тетово , Теарце

Fiat Punto 1.2 16v

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
13 фев. 14:48 Автомобили , Тетово , Теарце

Lada 110

350 ЕУР

Година: 2001
Километража: 140 000 - 149 999
Кон почеток