Македонски | Shqip | English |
19 јун 17:18
Линк
Автомобили , Тетово

BMW E60 530D M-PACKET CHROM NOV UVOZ ORIGINALEN

13 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 03:47 Автомобили , Тетово

MINI ONE

5 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 02:03 Автомобили , Тетово

VW Golf

Година: 1985
Километража: 20 000 - 24 999
Вчера 21:26 Автомобили , Тетово

CITROEN C3 PICASSO EXCLUSIVE

8 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 50 000 - 54 999
Вчера 20:00 Автомобили , Тетово

Alfa Romeo 159 1.9JTDM

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 20:00 Автомобили , Тетово

Audi A4 1.9 TDI Klima Moze zamena

1 970 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:07 Автомобили , Тетово

Peugeot 307hdi Full oprema -03

3 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:19 Авто плац Автомобили , Тетово

Seat Leon Cupra 1.9 tdi 4x4 moze zamena

3 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 18:19 Авто плац Автомобили , Тетово

Mercedes A 140 benzin klima koza moze zamena -00

1 750 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 17:32 Автомобили , Тетово

BMW 530 D itno

3 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 16:52 Автомобили , Тетово

VW Tiguan 2.0 tdi 4x4 140 ks

13 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 16:30 Автомобили , Тетово

VW GOLF 4 -99 moze zamena

1 ЕУР

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 16:30 Автомобили , Тетово

MERCEDES A 170 CDI KLIMA ZAMENA

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 14:19 Автомобили , Тетово

Peugeot Bipper Pick up dizel -14

8 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 40 000 - 44 999
Вчера 11:15 Автомобили , Тетово

Opel Corsa 1.0 Avtomatik

2 150 ЕУР

Година: 2002
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 08:47 Автомобили , Тетово

FORD Fiesta 1.2 sport kola extra

1 450 ЕУР

Година: 1998
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 08:10 Автомобили , Тетово

Opel Zafira d.20

2 400 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
22 јун 22:44 Автомобили , Тетово

BMW 530

6 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
22 јун 19:30 Автомобили , Тетово

OPEL ANTARA 2.0 CDTI

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
22 јун 19:20 Автомобили , Тетово

Opel Corsa C 1.0

2 350 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
22 јун 18:15 Авто плац Автомобили , Тетово

Mercedes A 180 CDI Full -07 Avto Connect

5 450 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
22 јун 16:22 Автомобили , Тетово

Fiat Grande Punto 1.2

3 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
22 јун 14:43 Автомобили , Тетово

MERCEDES BENZ C250 150KS

2 250 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
22 јун 12:01 Автомобили , Тетово

Opel Astra

1 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
22 јун 08:18 Автомобили , Тетово

Ford Focus

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
22 јун 08:18
Линк
Автомобили , Тетово

VW Golf 4 1.6

1 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
22 јун 02:11 Автомобили , Тетово

Audi A6 3.0 TDI Quattro 2009

16 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
22 јун 01:45 Автомобили , Тетово

VW GOLF 4

1 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 30 000 - 34 999
21 јун 20:48 Авто плац Автомобили , Тетово

AUDI A4 2.0 TDI 140ks 6-BRZINI 04g FULL AVTOCENTAR

6 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
21 јун 20:41 Авто плац Автомобили , Тетово

AUDI A4 1.9 TDI 131ks 01g REG FULL AVTOCENTAR

4 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
21 јун 20:35 Авто плац Автомобили , Тетово

FORD C-MAX 1.6 TDCI 05g FULL AVTOCENTAR

3 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
21 јун 20:28 Авто плац Автомобили , Тетово

VW GOLF 4 1.9 SDI 50kw FULL AVTOCENTAR

3 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
21 јун 20:14 Автомобили , Тетово

BMW 520

1 950 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
21 јун 18:12 Автомобили , Тетово

RENAULT MEGANE

3 750 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
21 јун 17:20 Автомобили , Тетово

Mercedes S 320

7 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
21 јун 17:08 Автомобили , Тетово

Audi A3 1.9

2 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток