Македонски | Shqip | English |

09 мар. 16:45 Автомобили , Тетово

BMW M3

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
09 мар. 16:43 Автомобили , Тетово

BMW M5 -00

14 999 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
09 мар. 16:43 Автомобили , Тетово

BMW 635d Bi-Turbo Individual

25 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
09 мар. 16:41 Автомобили , Тетово

BMW 535d E61

8 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
09 мар. 16:41 Автомобили , Тетово

BMW X1 20xDrive

15 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
09 мар. 14:56 Претпријатие Автомобили , Тетово

VW Polo 1.0 TNG

6 990 ЕУР

Година: 2014
Километража: 130 000 - 139 999
09 мар. 14:53 Претпријатие Автомобили , Тетово

Audi A3 2.0 TDI

4 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
09 мар. 14:49 Претпријатие Автомобили , Тетово

Opel Vectra 2.0 DCI

3 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
09 мар. 12:12 Претпријатие Автомобили , Тетово

Audi A4 2.0 TDI S-line Full 07 <Avto Connect>

5 650 ЕУР

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
09 мар. 10:44 Претпријатие Автомобили , Тетово

Renault Laguna 2.2 DCI 6 Brzini Full

2 350 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
09 мар. 10:30 Претпријатие Автомобили , Тетово

Opel Astra 1.7 CDTI 110 KS 6 Brzini Full

7 150 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
09 мар. 10:30 Претпријатие Автомобили , Тетово

Opel Astra 1.6 i Eco Tec full oprema 97

900 ЕУР Намалена цена

Година: 1997
Километража: 140 000 - 149 999
08 мар. 20:05 Куќи/Вили , Тетово

Kuka od 500m2 vo Tetovo

Број на соби: 3
08 мар. 19:49 Автомобили , Тетово , Боговиње

Mercedes Benz E220

5 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
08 мар. 18:20 Автомобили , Тетово , Желино

Fiat Brava 16 16v

600 ЕУР Намалена цена

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
08 мар. 16:19 Претпријатие Автомобили , Тетово

Merdedes B 200 CDI Sport 140 ks 6 Brzini 09

7 450 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
08 мар. 14:11 Станови , Тетово

Jepet banes me qira

Број на соби: 2,5
08 мар. 12:24 Претпријатие Автомобили , Тетово

BMW 525 TDS Full -98 Avto Connect

2 150 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
08 мар. 10:11 Претпријатие Автомобили , Тетово

Kia Sportage 2.0 CRDI 4X4 Full 07

6 450 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
07 мар. 19:56 Автомобили , Тетово , Теарце

Audi A4 2.5 tdi 180 ps -04

4 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 20 000 - 24 999
07 мар. 17:22 Станови , Тетово

Shitet banes

35 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Површина: 90
07 мар. 14:30 Автомобили , Тетово

Bmw X3 2.0D

8 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток