Македонски | Shqip | English |

08 јан. 17:11 Станови , Тетово

Dvosoben stan vo Tetovo

34 500 ЕУР

Број на соби: 2
08 јан. 16:58 Претпријатие Автомобили , Тетово

Audi A6 3.0 TDI QUATTRO

6 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
08 јан. 14:12 Автомобили , Тетово

VW Pasat 1.9 TDI

2 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
08 јан. 10:56 Автомобили , Тетово , Брвеница

Rover 220sd super socuvan

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
08 јан. 08:15 Автомобили , Тетово , Желино

Audi A4

4 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 0 - 4 999
08 јан. 08:15 Автомобили , Тетово

BMW X5 3.0 dizel

6 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 15 000 - 19 999
07 јан. 22:08 Автомобили , Тетово

Golf 4 1.9 tdı 110kw

2 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 20 000 - 24 999
07 јан. 15:40 Автомобили , Тетово

VW Touran 1.9 TDI -05 105 ps full

4 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток