Македонски | Shqip | English |

Вчера 13:08 Претпријатие Автомобили , Тетово

VW Golf 2.0 Tdi -07

6 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:38 Автомобили , Тетово

VW Passat 2.0 tdi

15 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 11:55 Автомобили , Тетово , Брвеница

VW Touran -04 2.0Tdi 140ks

3 550 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 11:33 Автомобили , Тетово , Брвеница

AUDI A4 3.0 AVANT QUATRO S

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 10:07 Претпријатие Автомобили , Тетово

Citroen C3 1.4 HDI Full -05 Avto Connect

2 550 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 09:40 Автомобили , Тетово

MERCEDES-BENZ C 220 CDI AVANTGARDE

11 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 09:40 Автомобили , Тетово , Боговиње

Audi A4 1.9 TDI

3 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 08:49 Автомобили , Тетово

Seat Ibiza 1.4 Benzin

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 07:43 Автомобили , Тетово

Slep Prikolka 5 metra dolga od svajcarija

1 700 ЕУР

Година: 1997
Километража: 0 - 4 999
Вчера 07:43 Автомобили , Тетово

Peugeot 206 1.4 HDI so klima bez carina

1 850 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 07:43 Автомобили , Тетово

Chevrolet Matiz 1.0 So Klima od svajcarija

1 650 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 01:35 Автомобили , Тетово

Audi A4

Година: 2010
Километража: 0 - 4 999
15 јан. 23:37 Станови , Тетово

Banes 80m2

43 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
15 јан. 23:37 Автомобили , Тетово

Renault megana 1.6 Benzin

1 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
15 јан. 23:37 Автомобили , Тетово

Opel Corsa 1.3 CDTI

2 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
15 јан. 23:28 Куќи/Вили , Тетово

Stan vo centar vo Tetovo

33 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
Кон почеток