Македонски | Shqip | English |

12 јан. 21:40 Автомобили , Тетово , Брвеница

Renault Scenic -00

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
12 јан. 21:36 Автомобили , Тетово

Hyundai Galloper 2.5 TCI -01

4 900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
11 јан. 23:14 Автомобили , Тетово

OPEL ASTRA 2.0DTI 16V 101KS FUL OPREMA AVTOCONECT

2 850 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
11 јан. 20:12 Автомобили , Тетово

RENAULT LAGUNA 2.2 dci - 04

3 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
10 јан. 14:14 Автомобили , Тетово

Opel Corsa B - 99

Година: 1999
Километража: 85 000 - 89 999
10 јан. 10:52 Автомобили , Тетово

Mercedes C 220 - 00

3 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
09 јан. 18:56 Автомобили , Тетово

VW NEW BEETLE 1.9 TDI MOZE ZAMENA ZA POMALA -00

3 499 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
09 јан. 01:25 Автомобили , Тетово , Теарце

Mercedes E 220 -97

2 700 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
08 јан. 22:30 Автомобили , Тетово , Желино

Opel Zafira -01

3 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
08 јан. 11:41 Автомобили , Тетово , Боговиње

Rover 75 -01

3 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 90 000 - 94 999
07 јан. 21:23 Автомобили , Тетово

BMW 325i CABRIO -01

7 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 130 000 - 139 999
07 јан. 16:59 Автомобили , Тетово

VW Passat -98

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
07 јан. 14:39 Автомобили , Тетово , Теарце

Kia Carnival 2.9 TDI -01

3 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
07 јан. 11:45 Автомобили , Тетово

Ford Pikap 1.3 benzin -94

1 250 ЕУР

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
07 јан. 04:52 Автомобили , Тетово , Боговиње

BMW 525 TDS -98

3 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
07 јан. 04:51 Автомобили , Тетово , Боговиње

BMW 525 -98

3 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
06 јан. 18:59 Автомобили , Тетово

BMW 320d FUL OPREMA -00 ODLICNA AVTO CONECT

3 850 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
06 јан. 18:07 Автомобили , Тетово

VW GOLF IV 1.9 TDI 2000

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
06 јан. 11:31 Автомобили , Тетово

VW Golf 4 TDI 81KW -98 AUTO TETOVA

3 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
20 дек. 18:13 Автомобили , Тетово , Боговиње

Mini Cooper 1.6 benzin -02

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
Кон почеток