Македонски | Shqip | English |

Вчера 07:57 Автомобили , Тетово

BMW 730

7 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 07:34 Автомобили , Тетово

Audi A3 1.9 tdi

8 750 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
21 мар. 22:37 Автомобили , Тетово

Opel Vectra 1.9 CDTI 150 KS Autom Full -08

5 250 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
21 мар. 22:18 Автомобили , Тетово

BMW 530d

8 999 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
21 мар. 22:16 Автомобили , Тетово

Peugeot 306

1 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
21 мар. 22:03 Претпријатие Автомобили , Тетово

VW Golf 2.0 Tdi -07

6 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
21 мар. 21:51 Автомобили , Тетово , Желино

Mitsubishi L 200 VETEM 8'000 KM

Година: 2011
Километража: 5 000 - 9 999
21 мар. 21:19 Автомобили , Тетово , Желино

Citroen Jumper 2.2HDi

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
21 мар. 21:18 Станови , Тетово

Stan vo Tetovo 141 m2

61 000 ЕУР

Број на соби: 7
21 мар. 19:32 Автомобили , Тетово

MERCEDES -BENZ CLS 250 CDI

Година: 2015
Километража: 50 000 - 54 999
21 мар. 18:51 Автомобили , Тетово

BMW 7 745d 330ps V8 12 -06

12 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
21 мар. 16:53 Претпријатие Автомобили , Тетово

Opel Combo 1.3 cdti tovarno pikap

3 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
21 мар. 16:40 Автомобили , Тетово

VW Caddy

5 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
21 мар. 16:18 Автомобили , Тетово , Брвеница

VW Golf 6 2.0 tdi 140ps dsg -10

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
21 мар. 15:39 Автомобили , Тетово

VW PASSAT

13 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
21 мар. 14:57 Станови , Тетово

Se izdava stan vo Tetovo

56 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
21 мар. 14:30 Станови , Тетово

Se izdava ekskluziven stan 130m2 Tetovo

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
Површина: 130
21 мар. 14:20 Автомобили , Тетово

BMW X5 30d

9 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
21 мар. 14:14 Автомобили , Тетово

Audi A4 Quattro ABT hitno

4 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
21 мар. 12:34 Автомобили , Тетово , Теарце

Seat Ibiza

1 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 20 000 - 24 999
21 мар. 12:06 Претпријатие Автомобили , Тетово

Hyundai Accent 1.4 TNG -09

2 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Кон почеток