Македонски | Shqip | English |

21 јан. 16:04 Автомобили , Тетово

Mercedes A 180 cdi automatik

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
21 јан. 15:52 Автомобили , Тетово , Брвеница

BMW 120d automatik

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
21 јан. 15:37 Автомобили , Тетово

Fiat 500 1.4

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
21 јан. 12:44 Станови , Тетово

Banes 2.5 dhomshe me 55m2

33 500 ЕУР

Број на соби: 2,5
21 јан. 11:23 Автомобили , Тетово

Mazda 5

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
21 јан. 11:14 Претпријатие Автомобили , Тетово

Hyundai Accent 1.3 TNG

2 350 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
21 јан. 11:03 Автомобили , Тетово , Теарце

Audi A4 2.0 TDI

12 299 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
21 јан. 10:48 Автомобили , Тетово

Fiat Doblo 1.9 mulitijet

4 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
21 јан. 10:37 Автомобили , Тетово

VW GOLF 6 2.0 TDI 2009.

7 990 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
21 јан. 10:21 Автомобили , Тетово

MERCEDES-BENZ C 220 CDI AVANTGARDE

10 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток