Македонски | Shqip | English |
15 јан. 23:28
Линк
Куќи/Вили , Тетово

Stan vo centar vo Tetovo

33 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
16 јан. 01:35
Линк
Автомобили , Тетово

Audi A4

Година: 2010
Километража: 0 - 4 999

21 јан. 07:57 Автомобили , Тетово

BMW 730

7 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
21 јан. 07:34 Автомобили , Тетово

Audi A3 1.9 tdi

8 750 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
21 јан. 01:30 Автомобили , Тетово

Smart ForTwo

3 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
21 јан. 00:03
Линк
Станови , Тетово

BANES NE TETOVE STAN VO TETOVO

22 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 1,5
20 јан. 23:46 Автомобили , Тетово

VW Golf IV 1.4 16v edition klima,esp

1 750 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
20 јан. 23:14 Автомобили , Тетово

Smart ForTwo

3 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
20 јан. 22:37 Автомобили , Тетово

Opel Vectra 1.9 CDTI 150 KS Autom Full -08

5 250 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
20 јан. 22:18 Автомобили , Тетово

BMW 530d

8 999 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
20 јан. 22:16 Автомобили , Тетово

Peugeot 306

1 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
20 јан. 21:55 Автомобили , Тетово

Skoda Octavia RS Tdi 170 Ps

8 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
20 јан. 21:51 Автомобили , Тетово , Желино

Mitsubishi L 200 VETEM 8'000 KM

Година: 2011
Километража: 5 000 - 9 999
20 јан. 21:19 Автомобили , Тетово , Желино

Citroen Jumper 2.2HDi

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
20 јан. 21:18
Линк
Станови , Тетово

Stan vo Tetovo 141 m2

61 000 ЕУР

Број на соби: 7
20 јан. 21:04 Станови , Тетово

Stan od 78m2 vo Tetovo

62 000 ЕУР

Број на соби: 3
20 јан. 19:32 Автомобили , Тетово

MERCEDES -BENZ CLS 250 CDI

Година: 2015
Километража: 50 000 - 54 999
20 јан. 19:06 Автомобили , Тетово

VW Golf 5

5 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
20 јан. 18:51 Автомобили , Тетово

BMW 7 745d 330ps V8 12 -06

12 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
20 јан. 17:33 Автомобили , Тетово

Audi A4

12 450 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
20 јан. 16:40 Автомобили , Тетово

VW Caddy

5 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
20 јан. 15:44 Автомобили , Тетово

Mercedes E300 Avantgarde FullOprema BlueEfficiency

23 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
20 јан. 15:39 Автомобили , Тетово

VW PASSAT

13 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток