Македонски | Shqip | English |

20 јан. 14:57 Станови , Тетово

Se izdava stan vo Tetovo

56 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
20 јан. 14:52 Автомобили , Тетово

FIAT LINEA 1.4 BENZIN \ PLIN -13 (redizajn)

5 700 ЕУР

Година: 2013
Километража: 65 000 - 69 999
20 јан. 14:20 Автомобили , Тетово

BMW X5 30d

9 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
20 јан. 14:08 Автомобили , Тетово

AUDI A4

2 999 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
20 јан. 13:34 Автомобили , Тетово

Audi a6

8 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
20 јан. 12:34 Автомобили , Тетово , Теарце

Seat Ibiza

1 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 20 000 - 24 999
20 јан. 08:43 Автомобили , Тетово , Боговиње

Mercedes Benz C200

10 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
20 јан. 00:29 Автомобили , Тетово

AUDI A5 2.0 TDI 170 KS SPORTBACK

13 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
20 јан. 00:01 Куќи/Вили , Тетово

Shtëpi ne Tetov

199 000 ЕУР

Број на соби: 6
19 јан. 20:58 Автомобили , Тетово

Mercedes C 220cdi avangard redizajn

19 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
19 јан. 20:39 Автомобили , Тетово

Mercedes-Benz S 350 zamena so moja doplata

5 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
19 јан. 18:48 Автомобили , Тетово

Porsche Cayenne 3.0d premium limited

Година: 2012
Километража: 95 000 - 99 999
19 јан. 18:44 Автомобили , Тетово

Porsche Cayenne 3.0d

Година: 2012
Километража: 110 000 - 119 999
19 јан. 18:44 Автомобили , Тетово

Porsche Panamera 3.0d

Година: 2013
Километража: 100 000 - 109 999
19 јан. 18:36 Автомобили , Тетово

Porsche Panamera 3.0d

49 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
19 јан. 18:28 Автомобили , Тетово

MERCEDES-BENZ L S350 CDI AMG OPTIC

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
19 јан. 18:20 Автомобили , Тетово

Audi A8 4.2 tdi w12 optika

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
19 јан. 17:20 Претпријатие Автомобили , Тетово

Мercedes C180 benzin -97 full auto plac cile

1 450 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 90 000 - 94 999
19 јан. 17:19 Автомобили , Тетово , Желино

Renault Kangoo Tetovo

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
19 јан. 17:18 Претпријатие Автомобили , Тетово

Opel Zafira 1.9 cdti moze zamena full

3 750 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
19 јан. 17:17 Претпријатие Автомобили , Тетово

VW Golf 3 1.9 tdi mnogu sacuvan Auto plac

1 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 10 000 - 14 999
19 јан. 16:38 Станови , Тетово

Banes Stan vo centar Tetovo

Број на соби: 2,5
19 јан. 12:40 Претпријатие Автомобили , Тетово

BMW 320d 6-BRZINI FULL AVTOCENTAR

7 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
19 јан. 12:39 Претпријатие Автомобили , Тетово

VW GOLF 6 2.0 TDI 81kw -10 AVTOCENTAR

8 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
19 јан. 12:39 Претпријатие Автомобили , Тетово

VW PASSAT 2.0 TDI 8v 6-brzini AVTOCENTAR

5 650 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
19 јан. 12:38 Претпријатие Автомобили , Тетово

VW PASSAT 2.0 TDI 8V 6 BRZINI -08 AVTOCENTAR

5 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
19 јан. 12:38 Претпријатие Автомобили , Тетово

VW TOURAN 2.0 TDI 8V DSG FULL AVTOCENTAR

4 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
19 јан. 12:37 Претпријатие Автомобили , Тетово

VW GOLF 5 1.9 TDI 77kw AVTOCENTAR

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
Кон почеток