Македонски | Shqip | English |

23 мај 04:25 Автомобили , Тетово

BMW 530

7 450 ЕУР

Година: 2004
Километража: 20 000 - 24 999
23 мај 00:49 Автомобили , Тетово

Fiat Doblo 1.3 multijet MAXI

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
22 мај 23:50 Автомобили , Тетово , Боговиње

VW Passat

9 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
22 мај 22:35 Автомобили , Тетово

Mini Cooper

4 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
22 мај 22:01 Автомобили , Тетово

Opel Zafira 1.9 Avtomatik Bez zamena

3 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
22 мај 22:01 Автомобили , Тетово

Chevrolet Capita 2.0 Diesel od Svajcarija

3 250 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
22 мај 21:41 Автомобили , Тетово

Mercedes-Benz C230 Sportcoupe -06 itno

5 800 ЕУР Price Reduced

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
22 мај 21:28 Автомобили , Тетово

Audi A6 moze zamena

7 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
22 мај 20:49 Претпријатие Автомобили , Тетово

Mercedes C 200 cdi -02 full oprema moze zamena

3 450 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
22 мај 20:39 Автомобили , Тетово , Брвеница

VW PASSAT 1.9 TDI 96KW -04 AUTOMATIK

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
22 мај 20:00 Автомобили , Тетово

Citroen C4

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
22 мај 18:16 Автомобили , Тетово

Alfa Romeo Mito

5 590 ЕУР Price Reduced

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
22 мај 18:15 Автомобили , Тетово , Јегуновце

VW Pasat CC

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
22 мај 17:29 Претпријатие Автомобили , Тетово

VW TOURAN 2.0 TDI 6-brzini FULL -04 AVTOCENTAR

4 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
22 мај 17:25 Автомобили , Тетово

Mercedes-Benz C 200

2 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
22 мај 17:12 Претпријатие Автомобили , Тетово

VW GOLF 3 1.9 TDI 66kw REG -97 AVTO CENTAR

1 550 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
22 мај 15:09 Автомобили , Тетово , Теарце

OPEL ASTRA 1.7 CDTI ISUZU MOTOR -03

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
22 мај 14:45 Автомобили , Тетово

VW Passat TDI

1 600 ЕУР

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
22 мај 14:04 Автомобили , Тетово , Боговиње

Audi A6 2.5 tdı

2 200 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
22 мај 11:20 Станови , Тетово

KOMLET OPREMEN STAN

11 800 МКД / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
22 мај 09:08 Автомобили , Тетово

Yugo 55 vo odlicna sostojba

Година: 1995
Километража: 50 000 - 54 999
22 мај 09:04 Автомобили , Тетово

Fiat Punto HGT

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
22 мај 04:24 Автомобили , Тетово

Vw Touran 2.0 TDI reg i z.kart do 10.10.2019.zamen

3 499 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
21 мај 23:56 Станови , Тетово

Banese me qira

Број на соби: 4
Површина: 150
21 мај 23:42 Претпријатие Автомобили , Тетово

GILF 5 1.9TDI 2008G

1 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
21 мај 23:40 Автомобили , Тетово

Nissan Qashqai 2.0 dci PANORAMA

7 900 ЕУР Price Reduced

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
21 мај 23:36 Автомобили , Тетово

VW Golf 6

9 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 5 000 - 9 999
Кон почеток